lekarz Michalina Jabłońska

Lekarz rodzinny

rewelacyjna przy ocenie miałem wątpliwości czy na max ocenić godny polecenia, - bo będzie tłok no ale SUPER!!!1

Jestem pod wrażaniem! Świetny, "ludzki" i kompetentny lekarz. Trafiłam przypadkiem, ale lepiej stać się nie mogło. Nie mam wątpliwości, że to najlepsza osoba na naszego lekarza rodzinnego. Gorąco polecam :D

Bardzo dobry pediatra. Świetny kontakt z dzieckiem. Trafna diagnoza. Szybkie leczenie, szybka poprawa. Polecam gorąco!!

Pierwszy raz trałem do Pani Doktor Michalin Jabłońskiej. Muszę powiedzieć iż jestem pozytywnie zaskoczony. Profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza i kompetencja. Serdecznie polecam. P.S. Pani Doktor przyjmuje w przychodni LUXmed na ulicy Serbskiej 11.

P.S. Pani Doktor przyjmuje w przychodni LUXmed na ulicy Serbskiej 11.

Godna zaufania,sympatyczna,elegancka i profesjonalna Pani doktor. Kąpleksowo zajęła się moim problemem ze zdrowiem, jasno tłumacząc. Bardzo miła wizyta mimo okoliczności,bo zmuszona bylam przyjechac na dyżur o późnej porze. Zastała mnie długa kolejka. Mimo tego wyszłam z uśmiechem I dobrze poinformowana o stanie zdrowia. Przyjemna i rzeczowa. Polecam.

Godna zaufania,sympatyczna,elegancka i profesjonalna Pani doktor.
Kąpleksowo zajęła się moim problemem ze zdrowiem, jasno tłumacząc.
Mimo tego wyszłam z uśmiechem I dobrze poinformowana o stanie zdrowia.
Przyjemna i rzeczowa.
Polecam.

Bardzo niemiła osoba. Rozumiem nocny dyżur każdemu zdarzy się przysnąć i być zaniedbanym. Ale litości, złośliwe uwagi oraz kąśliwość można już sobie darować. Ponadto skoro pani Jabłońska skończyła jakiś uniwerek i tytułuje się lekarzem to przynajmniej mogłaby odpowiadać na pytania, które zadają pacjenici bo sprawiała wrażenie jakby nie wiedziała co ma powiedzieć(czyżby brak kompetencji) i coś tam duka. Ponadto nie udziela wielu informacji choremu i unika patrzenia na rozmówcę. Wrażenie pozostawia po sobie niesmaczne - traktuje jak powietrze, coś tam tylko rzuci zamiast sensownie wytłumaczyć, wymiguje się od odpowiedzi i ...

Wrażenie pozostawia po sobie niesmaczne - traktuje jak powietrze, coś tam tylko rzuci zamiast sensownie wytłumaczyć, wymiguje się od odpowiedzi i jest niemiła.

Fantastyczny specjalista z indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Bardzo dobrze poradziła sobie z moim nadpobudliwym synem. Bardzo dobrze postawiona diagnoza i dobrze dobrane leczenie które przyniosło skutki i nadmiernie nie obciążyło młodego organizmu. Dodatkowo byłam zachwycona udzielona uwaga i poważnym podejściem do sprawy chociaż inni lekarze odesłali mnie kilkukrotnie stawiając błędna diagnozę. Polecam Panią Michalinę każdemu rodzicowi. Nie zawiodą się państwo!

Mimo młodego wieku bardzo duża kompetencja wiedza i zaangażowanie. Gorąco Polecam. Szybka diagnoza oraz natychmiastowe skierowanie do poradni specjalistycznej.

Mimo młodego wieku bardzo duża kompetencja wiedza i zaangażowanie.
Gorąco Polecam.
Szybka diagnoza oraz natychmiastowe skierowanie do poradni specjalistycznej.

Bardzo kompetentna u mila lekarka. Spotkalam ja na pomocy doraźnej w hipokratesie. Czy ktos wie gdzie przyjmuje na co dzien??

Niestety nic pozytywnego nie mogę powiedzieć. Oprócz tego,że zostałam zbyta bo Pani doktor spieszyła się do domku to sposób bycia nie pasuje do zajmowanego stanowiska i wykształcenia, słowem jest dziecinny! Szkoda! Nie polecam.