lekarz Michalina Jabłońska

Lekarz rodzinny

Wreszcie trafiłam na lekarkę z prawdziwego zdarzenia. Kompetentną, oddaną, uprzejmą, która trafiła do tego zawodu z powołania. To prawdziwa wisienka na rynku lekarskim w Z.G. Serdecznie ją pozdrawiam i ściskam.

która trafiła do tego zawodu z powołania.

Do Pani Doktor trafiliśmy z dzieckiem przez przypadek na pomoc doraźną w "Hipokratesie". Pomimo późnej pory Pani Doktor dokładnie przebadała dziecko, a następnie przepisała leki. W trakcie badania była bardzo miła i dokładnie wytłumaczyła wszelkie zalecenia i dalsze działanie. Razem z żoną byliśmy zaskoczeni, że pomimo późnej godziny wizyta u Pani Doktor trwała prawię godzinę. Tak długiej wizyty u lekarza jeszcze nie mieliśmy. Leki przepisane przez Panią Doktor przyniosły skutek, nie była nawet potrzebna wizyta w poniedziałek u lekarza rodzinnego, bowiem do tego czasu dziecko czuło się znacznie lepiej. Z ...

Z całą pewnością polecamy Panią Doktor jako niezwykle profesjonalną, a przy tym miłą i sympatyczną lekarkę. Dziecko było zachwycone. Czekamy na możliwość zapisania się do Pani Doktor.
Pozdrawiam
Robert

Wspaniała kobieta jako człowiek i jako specjalista. Mimo młodego wieku wielka wiedza i pełen profesjonalizm. Więcej takich lekarzy w naszej służbie zdrowia. Polecam.

Zdecydowane TAK! Zdrowie mojego dziecka, to dla mnie priorytet. Byłem ze swoim dzieckiem u wielu lekarzy, ale takiego kompetentnego, jak dr Jabłońska wcześniej spotkałem tylko raz. Ze względu na dużą odległość musiałem znaleźć innego. Dzięki Bogu pojawiła się taka osoba jak dr Michalina. Wizyta u niej nie była rutynową, a moja córka nie była pacjentem jednym z wielu. A to wszystko ze względu na podejście pani dr Michaliny, jej uśmiech i pozytywną energię, którą wyczuwa się zaraz po wejściu do jej gabinetu. Solidnie zbadała córeczkę. Leki były trafione w 100% i co ważne, obyło się bez antybiotyku. Po ostatniej wizycie moja córeczka często mnie pyta:" Kiedy pójdziemy do pani Michasi?". Polecam, polecam, polecam!

Pani Michalina podchodzić do swojej pracy nie jak do wykonywania zwykłego zawodu, ale jak do pełnienia służy i to z powołania. Jest przemiła i kompetentna. Nie zasypuje niepotrzebnie lekami. Cechuje ją troska o zdrowie chorego, umiejętność słuchania i komunikowania się z pacjentami i ich rodziną oraz, a może przede wszystkim, fachowość i znajomość sztuki lekarskiej. "Primum non nocere " - to właśnie Pani Michalina.

OBY JAK NAJWIĘCEJ BYŁO TAKICH LEKARZY JAK PANI DOKTOR JABŁOŃSKA.PO RAZ KOLEJNY PRZEKONAŁAM SIĘ O JEJ KOMPETENTNOŚCI. POPRZEDNI LEKARZ NA ZWYKŁY KASZEL ZAPISYWAŁ ANTYBIOTYK;( U PANI DOKTOR ANTYBIOTYK MA ZASTOSOWANIE W SYTUACJACH NAPRAWDĘ TEGO WYMAGAJĄCYCH. MY JUŻ PO RAZ KOLEJNY BEZANTYBIOTYKOWO PRZESZLIŚMY CHOROBĘ DZIECKA, CO JEST DLA MNIE POZYTYWNYM ZASKOCZENIEM ORAZ WAŻNYM ELEMENTEM W ŻYCIU I ZDROWIU MOJEJ CÓRKI.

Witam, wizyta z dzieckiem, niezwykle szybka, niedbałe badanie - osłuchanie, myślę, że żaden lekarz nie byłby w stanie tak szybko stwierdzić, czy osłuchowo jest w porządku, czy też wręcz przeciwnie. Trafiliśmy na wizytę przez przypadek i mam nadzieję, że to ostatni raz. Zdecydowanie nie polecam...:(

Witam,

Do Pani dr Jabłońskiej trafiłam tak jak moja poprzedniczka przez przypadek mój lekarz rodzinny zachorował no i nic lepszego mnie nie mogło spotkać. Dr Michalin Jabłońska to naprawdę lekarz z powołania jej podejście do pacjenta jest wysokiej klasy. Bardzo miła, uśmiechnieta mimo to, że jest się nieraz ostatnim pacjentem to nigdy nie mówi, że jest już bardzo zmęczona tylko z uśmiechem na twarzy przyjmuje i potrafi postawić dobrą diagnoze a o ile nie jest pewna to daje przekaz na badania nie stawia diagnozy w ciemno. Ja osobiście zapisujęc się na wizyty to proszę zawsze o zapisanie do dr Jabłońskiej. Wszystkim polecam dr Jabłońską - super lekarz !!!!!!!!

Juz dawno nie spotkalam tak cierpliwego, miłego i kompetentnego lekarza jakim jest Pani Michalina Jabłońska. Pani Doktor uśmiechnięta, ma wspaniałe podejście do dzieci. Zbadała moje dziecko bardzo dokładnie a zarazem delikatnie i z poczuciem humoru (moja córka powiedziala,że chce juz tylko do tej pani doktor chodzić). Po badaniu wytłumaczyła rodzicowi co się dzieje, jakie leki należy zastosować oraz odpowiedziała na wszelkie pytania i rozwiała wątpliwośći. Polecam wizyty u Pani doktor Jablońskiej!!!

Do pani doktor trafiłam przez przypadek - mojego lekarza rodzinnego nie było, ale jak się okazało lepiej trafić nie mogłam!! Bardzo miła pani doktor i to profesjonalne podejście do wydania prawidłowej diagnozy - najpierw konieczność wykonania badań a potem diagnoza, a nie jak inni (na pewno nie wszyscy) diagnoza na podstawie zaglądania w oczy - przy czym problem nie dotyczy oczu. Jeżeli to będzie w przyszłości konieczne to na pewno będę robić wszystko, aby trafić do tego lekarza!! Polecam!!