lekarz Michalina Orzeł

Laryngolog

Zgadzam się zupełnie z opinią z dnia 12.04.2012. Nie będę dodawał nic więcej bo na tego pseudolekarza szkoda słów. No może poza tym że powinni ją zwolnić.

Lekarka godna polecenia .Nie traktuje człowieka jak intruza WIELKI CZłOWIEK i bynajmniej nie myślę o wzroście. Jestem Jej fanką i choć nie lubię chodzić do lekarzy do Pani Orzeł mam pełne zaufanie ;):):):)

pani orzeł michalina jest neurologiem, uważam że jest osoba niekompetentną, bardzo zarozumiała i zbyt pewna siebie. bedąc ordynatorem na neurologii w szpitalu psychiatrycznym w rybniku obrosła w piórka i wydawało jej się ze wszystko jej wolno, naszczescie neurologia została przeniesiona do szpitala do orzepowic i pani orzeł nie zoslała tam ordynatorem i dzieki bogu. jej podejsci do pacjenta pozostawia wiele do rzyczenia, żenada i jeszcze raz żenada, wrecz nie przystoi lekarzowi takie zachowanie, pysk od ucha do ucha i niewyparzony dziup, zdecydowanie nie polecam tego lekarza. kompetny brak wychowania i taktu

Wszystko fajnie, tylko że to nie jest laryngolog lecz neurolog.

Wszystko fajnie, tylko że to nie jest laryngolog lecz neurolog.

ŚWIetny lekarz,wyprowadziła mnie z najgorszej choroby jaka miłam i pomogła żyć,za co jej dziękuję i modlę się o nią

Lekarz godny polecenia, oczywiście nie jest to tylko moja opinia (jest więcej osób zadowolonych)