lek. dent. Michalina Szmyd-Łucek

Tak, pani Doktor, to rzeczywiście przemiła osoba, wizyta w gabinecie to przyjemność z uwagi na jej aparycję i życzliwe podejście do pacjenta i tu bym chyba skończyła na zaletach. Leczyłam, a właściwie próbowałam leczyć u tej Pani kanałowo zęba trzonowego. Niestety wybrałam lekarza z uwagi na cenę leczenia, nie posiadałam wtedy wiedzy, że takie leczenie można przeprowadzić pod mikroskopem, jest to metoda droższa ale najdokładniejsza i najpewniejsza przy kanałowym leczeniu. Niestety Pani doktor też nie raczyła mnie o takiej możliwości poinformować (sama wówczas nie leczyła przy użyciu mikroskopu, nie wiem jak jest teraz) zamiast tego czterokrotnie otwierała mi zęba, ponieważ nie potrafiła znaleźć jednego z kilku kanałów (i tu właśnie niezastąpiony jest mikroskop). Po trzeciej wizycie (oczywiście każda była płatna) zaczęłam wyczuwać nieprzyjemny zapach z ust. Poinformowałam o tym Panią doktor, która skwitowała to, mówiąc że pewnie resztki jedzenia weszły mi między zęby i po raz kolejny otworzyła mi zęba próbując znaleźć kanał. Za wizytę oczywiście zapłaciłam, ale jako że Pani doktor w dalszym ciągu kanału nie znalazła, dopiero wówczas (po 4 płatnych wizytach!!!!!) poinformowała, że takie leczenie można przeprowadzić pod mikroskopem, bo ona to raczej szans na znalezienie tego kanału nie widzi. U innego stomatologa już pod mikroskopem okazało się, że ząb oraz jego korzeń był pęknięty aż do samego wierzchołka (stąd ten nieprzyjemny zapach, resztki jedzenia weszły głęboko w szczelinę w korzeniu) wskutek częstego otwierania (co prowadzi do wysuszania zęba) i grzebania w nim.
W efekcie zęba musiałam wyrwać, całkowity koszt "leczenia" i wyrwania zęba to 700 zł :(

Pani Doktor to przemiła i sympatyczna osoba, która bardzo profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu. Wizyta w gabinecie to sama przyjemność. Pani Doktor cierpliwie i dokładnie tłumaczy, jak będzie wyglądać leczenie . Każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu, ile potrzeba a pobyt na fotelu jest komfortowy i bezbolesny. Leczymy się u Pani Doktor całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni!