lekarz Mieczysław Bąkowski

Jezdzialam i jezdzic bede do Pana doktora. Wiem ze. Moge w pelni zaufac, nie to co innym ktorzy potrafia tylko wypisac recepte na antybiotyk, powiedziec 200 zl i do widzenia. Doktor podchodzi do pacjenta indywidualnie!

Konkurencyjne stawki, godziny przyjęcia dopasowane do pacjenta, mój syn go lubi. Standardowy lekarz z zainteresowaniami homeopatycznymi, co znacznie zwiększa zakres leczenia.

Jeden z popularniejszych gabinetów pediatrycznych w Płocku, podchodzący do schorzeń dziecięcych w sposób nietypowy, ale efektywny.

Nie warto faszerować dziecka lekami, ale zgłosić się wcześniej po diagnozę do tego pediatry. Jego wiedza robi wrażenie. Miał w swoim życiu chyba każdy przypadek choroby niemowlęcej oraz dziecięcej.

Lekarz, który ma dar pozytywnego podejścia do maluchów :) Sympatyzuje się z rodzicami :) Wyjaśnia problemy kroczek po kroczku. Takiej opieki trzeba wszędzie, polecam.

Człowiek o wielkim sercu i fajnym podejściu do pacjenta. Wizyta jest bardzo ciekawa i naprowadza na nowe rozwiązania, które są często w medycynie konwencjonalnej wypierane, a moim zdaniem niepotrzebnie.