lekarz Mieczysław Bijata

Pediatra

Lekarz przy każdej wizycie okazuje troskę, której nikt z lekarzy nie okazywał. Przesympatyczny, zawsze w jakiś sposób zaradzi. W innych opiniach można potwierdzić 100% prawdę. GORĄCO POLECAM!!!

Bardzo kompetenty, delikatny lekarz z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą. Zawsze wysłucha setek moich pytań i cierpliwie, kompleksowo na nie odpowiada. Poza tym nie przediagnozowuje, nie podąża za modami i jest bardzo "zdrowo-rozsądkowy". Super pediatra.

Bardzo cierpliwy i skuteczny lekarz. Polecam wszystkim.

Bardzo cierpliwy i skuteczny lekarz. Polecam wszystkim.

Lekarz bardzo doświadczony, cierpliwy i uprzejmy. Leczył mnie od urodzenia i chodzę do niego do dzisiaj. Kiedy ma wątpliwości radzi się swojego syna Wojciecha, który również jest lekarzem. Polecam:)

Wspaniały lekarz rodzinny.Wiele razy pomagał skutecznie w leczeniu moich dzieci i stawiał prawidłową diagnozę.

Dr.Bijata zamiast stetoskopu używa kotasa

Dr.Bijata zamiast stetoskopu używa kotasa

Bardzo kompetentny i życzliwy doktor.Leczy już drugie pokolenie mojej rodziny/dzieci/Polecam,niezwykły CZLOWIEK. mama dwóch córek i babcia czwórki wnuczat

Lekarz godny polecenia, najpierw leczył mnie teraz leczy moje dzieci. Bardo życzliwy i kompetenty.

Bardzo doświadczony lekarz. Leczy mnie praktycznie od urodzenia. Zawsze skuteczny.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Radlin"?

Radlin 106
26-008 Radlin

ulica Narutowicza 58
44-310 Radlin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICATOR" Sp. p. Praktyka Lekarza Rodzinnego, Specjalistyczna i Medycyny Pracy
ulica Orkana 8
44-310 Radlin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Andersa 22
44-370 Pszów
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
44-300 Wodzisław Śląski