prof. dr hab. n. med. Mieczysław Chmielik

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

1,5

Bardzo negatywne doświadczenie mamy z tym lekarzem. Początkowo miałam duże zaufanie do kompetencji pana profesora, jednak po roku czasu kiedy do niego przychodzimy, jesteśmy cały czas odsyłani aby zapisać się na kolejną wizytę, bez słowa wyjaśnienia dlaczego tak się dzieje i co ma to na celu, nie mamy zadnego keczenia od niego, tylko oglada wyniki i nastepnie kaze sie zaoisac na kolejna wizyte. Bardzo nie polecam.

Traktuje pacjenta przedmiotowo. Jego słowa są niewiarygodne ponieważ potrafi zmienić decyzje, co do metod leczenia, niekoniecznie kierując się dobrem pacjenta. Nie bierze odpowiedzialności za błędy jednego ze swoich lekarzy.