lekarz Mieczysław Kowalczyk

Chirurg onkolog

2,9

Bardzo kompetentny konkretny doktor fachowiec dbający troszczący się o pacjenta jego przebieg choroby leczenia trafiłem do Pana doktora po zarejestrowaniu telefonicznym w centrum onkologii nie wiedząc kto to godny polecenia

Nikomu nie życzę spotkania z doktorem Kowalczykiem. Najgorsze przeżycie w życiu naszej rodziny. 22 letnia dziewczyna z podejrzeniem chłoniaka trafiła do "wspaniałego" doktora, który na dwa dni przed Świętami Bożego Narodzenia podczas pobrania próbki węzła chłonnego do biopsji z pełnym przekonaniem oznajmił, że ma ona nowotwór. Po naszej odpowiedzi, że przecież dowiemy się dopiero po wynikach biopsji odparł, że biopsja tylko potwierdzi jego diagnozę. Na wyniki biopsji czekaliśmy aż 6 tygodni ze względu na święta przekonani, że nowotwór sieje zniszczenie w jej organizmie. Na szczęście w końcu otrzymaliśmy wyniki biopsji, ...

Na szczęście w końcu otrzymaliśmy wyniki biopsji, które pokazały infekcję wirusową organizmu zamiast nowotworu. Po wybraniu się z wynikami do szanownego doktora stwierdził on, że o co chodzi no przecież nie ma nowotworu to nie ma sprawy, a infekcja to na pewno jakaś choroba spowodowana przez tatuaż(który nazywał "graffiti"), który dziewczyna posiada od kilku lat. Do narzeczonego dziewczyny, kiedy siedział przy szpitalnym łóżku odnosił się per "ten człowiek". Po tym wszystkim postanowiliśmy podjąć leczenie w Wielkiej Brytanii, gdzie pierwsze lepsze badanie krwi wykazało infekcję wirusem EBV. W Polsce nikt nawet nie podważył odważnej tezy o nowotworze i byliśmy już blisko chemioterapii. Cała ta sytuacja to porażka, a zachowanie doktora żałosne, bezczelny, opryskliwy oraz nie liczący się z uczuciami pacjentów. Zdecydowanie nie polecam!

Pod opieką pana doktora znalazłam się w 2011 r. Badał i usuwał mi guzka piersi (miałam wtedy 26 lat). Po naszych rodzinnych przejściach onkologicznych bardzo bałam się poddania diagnozie i leczeniu w tym kierunku. Doktor Kowalczyk zajął się mną bardzo delikatnie i kompleksowo, z pełnym profesjonalizmem i niecodziennym żartem. Po każdej wizycie byłam w bardzo dobrym nastroju, pełna nadziei, że wszystko będzie OK. Mam chyba jakąś "lekarzofobię", dlatego na większości wizyt towarzyszy mi mój mąż, któremu pan doktor również bardzo przypadł do gustu: każdorazowo przychodził do nas na korytarz, tłumaczył obojgu, co mi dolega, jakie są metody leczenia, czy są zagrożenia itp. Podczas zabiegu (znieczulenie miejscowe) rozmawiał ze mną, opowiadał, co robi i dlaczego, przed zabiegiem odpowiadał na wszystkie zadane mu pytania, rozwiewał wątpliwości i obawy. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Dodam jeszcze, że nigdy nie byłam u doktora Kowalczyka na wizycie prywatnej, każdorazowo spotykaliśmy się w szpitalu onkologicznym w Lublinie, więc nie pojmuję, skąd te dziwne opinie o inkasowaniu jakichś pieniędzy i nieprzyjemnym obyciu z pacjentem. Jeśli chodzi o mój osobisty odbiór tego lekarza, to wydaje mi się, że ma po prostu wyjątkowe i inteligentne poczucie humoru, podobnie jak sposób bycia, które nie wszyscy chwytają, ale to ich problem. Mnie to odpowiada. Najważniejsze, że jest dobrym i kompetentnym lekarzem. W odbiorze moim i mojego męża to taki polski dr House. ;-)

zdecydowanie nie polecam tego pana zle zdiagnozowal chorobe przyjmowal korzysci materialne za kazdym razem kiedy byla wizyta inaczej nie chcial rozmawiac bardzo nieprzyjemny oschly nie liczy sie z czlowiekiem w trudnych chwilach jego choroby.

Kompetentny,cierpliwy, tłumaczy chorobę i sposób leczenia dokładnie. Polecam dr kowalczyka.

byłam leczona przez Pana Kowalczyka w Centrum Onkologii. Miałam zabieg i mam o Nim jak najlepsze zdanie.Dodam, że nie kosztowało to mnie nawet jednej złotówki. Polecam tego lekarza, podobnie jak i mnie jego polecono

Bardzo oslchy i niemily. Nie liczy sie z czlowiekiem. Nigdy nie wroce do niego. Potraktowal mnie bardzo zle i chodzi o to,ze nie byl gawedziarzem-ja tez takich nie szukam. Ten czlowiek jest lekarzem a nie ma w nim wogole empatii i zrozumienia w ciezkich chwilach czlowieka. Mam nadzieje,ze Bog mu wybaczy...

Nie rozumiem skąd te negatywne opinie!!! Ja nie mogę powiedzieć złego słowa o dr Kowalczyku. Jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Odbieram go jako niezwykle zasadniczego człowieka, co w moim mniemaniu podnosi jego fachowość. Osobiście nie przepadam za lekarzami-gawędziarzami, którzy ukrywają swój brak profesjonalizmu za lawiną pięknych słówek i przesadnej , czasem fałszywej empatii. POLECAM TEGO LEKARZA!

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM U TEGO PANA NIE LICZY SIĘ CZLOWIEK TYLKO KASA ŻLE ZDEFINIOWAŁ MÓJ PRZYPADEK CHCIAŁ CIĄĆ BEZ TAKIEJ POTRZEBY POTWIERDZIŁAM TO U INNEGO DOBREGO!! ONKOLOGA NIEPRZYJEMNY OZIĘBŁY WIZYTA 1MINUTA KOSZT 80 ZŁ

Zdecydowanie nie polecam Olał mnie totalnie chociaz zaplacilem za wizyte w prywatnej klinice zdecydowanie nieeeeeeeeee