lekarz Mieczysław Maziarz

2,4
2,7
3,1
2,9

Powinien odejść juz dawno na emeryturę dla dobra pacjentów.Nie może być tak ,ze pacjent idąc na oddział nefrologii czy dializ ma czuć się zagrożony , czy wdrożone leczenie jest dla niego odpowiednie.Ordynator swoim zachowaniem , wypowiedziami jednoznacznie wskazuje ,że z jego stanem zdrowia nie jest najlepiej .

Jest to lekarz z powołania,który poświęca swój cenny czas pacjentom.Nie odmówi żadnej osobie potrzebującej pomocy.Jestem MU bardzo wdzięczna za pomoc w leczeniu mojego syna,żeby nie doktor Maziarz to nie wiem jak by to dalej było.Serdecznie dziękuje doktorowi za pomoc jaką nam udzielił.Również bardzo dziękuję bratu doktora Lesławowi Maziarzowi,który też jest lekarzem o specjalności NEUROLOG,za fachową diagnozę i poświęcenie swojego czasu urlopowego.Dziękuję z całego serca za pomoc obydwóm braciom za pomoc.Mama pacjęta

Niestety moim zdaniem ten lekarz nie powinien juz przyjmowac pacjentow.Bardzo ciezko bylo sie z nim dogadac i na wizytach zamiast rozmawiac z pacjentami poprostu czytal gazete.Moj tato byl pod jego opieka.Niestety nie zyje.A o przyczynie smierci tez nie udalo sie z panem doktorem dogadac.

Oddany lekarz,bardzo dużo poświęca pacjentowi.niejednokrotnie uratował życie mojej mamie bez zobowiązań finansowych.

Lekarz jest naprawde dobry jestem wlasnie jego pacjentem

Lekarz jest naprawde dobry jestem wlasnie jego pacjentem

JAKO ORDYNATOR ODDZIAŁU NIE POTRAFI DOBRAĆ KADRY KIEROWNICZEJ KTÓRA POPRAWNIE WSPÓŁGRAŁA BY Z LUDŹMI, BO NIE WYGLĄD A FACHOWOŚĆ JEST SZANOWANA.

U mamy wykryto podejrzenie guza nerki. Potrzeba było wypisać skierowanie na tomograf komputerowy. Lekarz Maziarz stwierdził, że nie wypisze bo by jego przychodnia zbankrutowała. Skandal.