lekarz Mieczysław Miodek

Chirurg dziecięcy, Wizyty domowe

Z całego serca polecam Dr Miodka. Super fachowiec znający się na swojej pracy jak mało który lekarz. Świetne podejście do dzieci moja córka bojąc się lekarzy i pobierabia krwi dała sobie wyciąć zmianę barwnikowa właśnie przez Pana Dr. Weź najmniejszego problemu. Wytłumaczył wszystko, jak będzie robione jak znieczuli wszystko, po, kolei. Naprawdę lekarz godny polecenia.

niemily ,opryskliwy , mial mnie odmlodzic kwasem hiarulonowym , zrobil mi göre na jednym policzku ,powiedzial ,ze nic mi nie poprawi i zebym poszla do kosmetyczki na poprawke na wlasny koszt,wygadam jak bym miala narosl na policzku ,wszyscy pytaja czy mam raka .Pozatym zaplacilam za cala strzykawke , wstrzykna mi polowe ,reszte sobie zatrzymal. Nieuczciwy i nie umie zrobic najprostrzego zabiegu kosmetycznego.

Super lekarz bardzo kompetentny ,przywraca wiarę w służbę zdrowia.Szybka i skuteczna diagnostyka .Syn szybko wrócił do sportu

lekarz -porazka. zostalam skierowana do szpitala na Sporną z dzieckiem do chirurga.po kilku godzinach dr. Miodek obejrzal córke i odeslal nas do swojej przychodni na Wigury.po tygodniu jak bylo umówione..z tej przychodni odeslal nas spowrotem do szpitala na Sporną..i po tyg znow tam trafiłysmy tak jak było to ustalone..i znow dr. ze szpitala odesłał nas do prywatnej juz przychodni gdzie juz nie trafiłam z oczywistych wzgledów..to parszywe ze tacy ludzie kryja sie pod wydawaloby sie bezpiecznym fartuchem lekarza.żenada.

Bardzo dobry fachowiec,ma super podejście do dziecka i do rodziców

Bardzo dobry fachowiec,ma super podejście do dziecka i do rodziców

zdecydowanie polecam p. Miodka, pierwszy raz zetknęłam się z tak dobrym, kompetentnym i cudownie podchodzącym do dziecka i rodzica lekarzem. Dzięki niemu synek jest zdrowy

byłam z córką w tym szpitalu na sorze ale lekarz przyszedł dopiero około 12 w nocy a córka leżała tam od godz 17 .pielęgniarki bardzo miłe i uczuciowe ,kochane ale doktor mnie zawiódl

Bardzo kompetentny i cierpliwy lekarz,moim zdaniem z powolania.Polecam z cala odpowiedzialnoscia:).

wreszcie ktoś odpowiedział na wszystkie pytania, które zadałam...kompetentny i cierpliwy.

Właściwy Człowiek na właściwym miejscu, chciałabym aby wszyscy lekarze potrafili być tak cierpliwi i serdeczni wobec swoich pacjentów.