lekarz Mieczysław Miodek

Chirurg dziecięcy, Wizyty domowe

lekarz -porazka. zostalam skierowana do szpitala na Sporną z dzieckiem do chirurga.po kilku godzinach dr. Miodek obejrzal córke i odeslal nas do swojej przychodni na Wigury.po tygodniu jak bylo umówione..z tej przychodni odeslal nas spowrotem do szpitala na Sporną..i po tyg znow tam trafiłysmy tak jak było to ustalone..i znow dr. ze szpitala odesłał nas do prywatnej juz przychodni gdzie juz nie trafiłam z oczywistych wzgledów..to parszywe ze tacy ludzie kryja sie pod wydawaloby sie bezpiecznym fartuchem lekarza.żenada.

Super lekarz bardzo kompetentny ,przywraca wiarę w służbę zdrowia.Szybka i skuteczna diagnostyka .Syn szybko wrócił do sportu

Dwukrotnie miałam do czynienia z dr. Miodkiem. 5 lat temu zupełnie nie poznał się na ciężkiej, zagrażającej życiu, wymagającej pilnej interwencji chirurgicznej chorobie mojego syna i gdyby nie dr. Jabłoński mój syn by nie żył!Drugi raz spotkałam go na izbie, zgłosiłam się z wijącym się z powodu bólu brzucha dzieckiem, dr. szedł na operacje, ale przez godzinę naszego pobytu przyjął wszystkie dzieci, nawet z niewielkimi urazami tj. jak palec. Moim synem mimo mojej prośby, (aby tylko poświęcił mu chwilkę i jak potrzeba zlecił badania, które by były wykonane w czasie gdy on będzie operował zupełnie) nie był zainteresowany!Dyżurna pediatra obserwując zachowanie dr. Miodka, widząc też cierpiącego od prawie 2 godz.bez pomocy lekarza mojego syna, sama się zainteresowała moim dzieckiem , zleciła badania , udzieliła mu pomocy.Dziwie się poprzednim opinią o dr. Miodku, moje doświadczenia są zupełnie inne! Mam nadzieję , że dr. Miodek przeczyta tą opinię i zastanowi się nad swoim postępowaniem!

Wspaniały człowiek i lekarz.To osoba która znalazła odpowiedni zawód.Zrobił dla moich dzieci wiele dobrego.Wspaniale wykonuje swoją prace.Jestem wdzięczna doktorowi za opieke i ogromną cierpliwość.Zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentów i ich rodziców,wytłumaczy,wesprze...bardzo dziękuje za wszystko:))

zdecydowanie polecam p. Miodka, pierwszy raz zetknęłam się z tak dobrym, kompetentnym i cudownie podchodzącym do dziecka i rodzica lekarzem. Dzięki niemu synek jest zdrowy

Właściwy Człowiek na właściwym miejscu, chciałabym aby wszyscy lekarze potrafili być tak cierpliwi i serdeczni wobec swoich pacjentów.

wreszcie ktoś odpowiedział na wszystkie pytania, które zadałam...kompetentny i cierpliwy.

Bardzo dobry fachowiec,ma super podejście do dziecka i do rodziców

Bardzo dobry fachowiec,ma super podejście do dziecka i do rodziców

Z całego matczynego serca polecam!!!Z dużą cierpliwością wytłumaczy,odpowie na każde pytanie.Wspaniały lekarz z powołania.Traktuje z wielką powagą swoich małych pacjentów.mój syn go uwielbiał.Dziękujemy za wszystko Panie Doktorze-Tomek Wąsiński(połamane paluszki)

Bardzo kompetentny i cierpliwy lekarz,moim zdaniem z powolania.Polecam z cala odpowiedzialnoscia:).