lek. dent. Mieczysław Pietrzyk

Korzystam wraz z rodziną z usług doktora Pietrzyka od ponad 5 lat. Ma profesjonalne, indywidualne podejście do każdego pacjenta i jest kompetentnym, rzeczowym stomatologiem. Półtora roku temu pan doktor zakończył u mnie skomplikowane, długotrwałe leczenie połączone z korektę estetyczną uzębienia. Efekt zachwyca nie tylko mojego męża :) Czuję się komfortowo, i co najważniejsze, nic mi nie dolega, nie uwiera, nie przeszkadza. Po prostu super! Każdemu serdecznie polecam gabinet pana doktora Pietrzyka – zwłaszcza dzieciom i młodzieży – bezbolesne aplikowanie znieczulenia.

Kulturalny, uprzejmy, rzetelny i kompetentny specjalista. Do problemów zdrowotnych pacjenta podchodzi w sposób kompleksowy. Jest świetnym diagnostykiem. Zawsze proponuje różne metody leczenia, które dokładnie omawia z pacjentem. Mam pełne zaufanie do doktora. Uważam, że jest godnym polecenia specjalistą.

Kompetentny, rzeczowy. Wie co robi, poświęca dużo czasu pacjentowi. Tłumaczy co zrobić i jak zrobić, aby pacjent był zadowolony no i oczywiście pozostawia wolny wybór. Polecam.

Polecam. Najlepszy stomatolog i specjalista u jakiego byłam. Poważniejsze problemy wreszcie udało się zaleczyć dzięki kompetencji i dokładności pana Pietrzyka. a i te estetyczne tez zniknęły, nie do rozpoznania ze jedynki leczone ;)