lekarz Mieczysław Pilarczyk

Witam W pełni zgadzam się z opiniami powyżej. Ja także miałem niemiłą okazję się z nim spotkać za pierwszym razem miałem dość ostre przeziębienie i pomimo widocznych oznak jak kaszel , katar, kto zostałem odesłany spowrotem do pracy. Takie osoby powinny wogule nie wykonywać tego zawodu. Lekarz powinien przede wszystkim leczyć a nie oceniać..... Nie polecam ..... Nigdy.

Witam

Następny król lekarzy, ledwo żywy dostałem się do lekarza i szanowny "pan" doktor stwierdził że nie jest mi potrzebne zwolnienie bo to co najwyżej przeziębienie i o l4 to on decyduje. Nie pozdrawiam

Byłem 2 razy z grypą, dwukrotnie stwierdził, że jestem zupełnie zdrowy mimo mocnego kaszlu, kataru i osłabienia. Do tego jest bardzo nieuprzejmy i za pierwszym razem mnie zwyzywał, że to lekarz decyduje o l4 i jak śmiem przychodzić z prośbą o zwolnienie (gdy ledwo stałem przed nim na nogach). Na moje pytania odpowiadał w stylu "co ja po chińsku mówię?".

Pierwszy raz piszę w internecie opinię o lekarzu ale ten sobie zasłużył. Byłam u niego kilka razy, sama i z dzieckiem (Na nfz .. może to wszystko tłumaczy). Nie słucha co się do niego mówi i ciągle twierdzi, że jestem zdrowa, dziecko zdrowe i zwolnienia nie potrzeba. Ok, rozumiem, czasem może i nie trzeba ale jak przychodzę po 1,5 miesiąca nieprzerwanej infekcji, w tym 1 kuracji antybiotykiem (zapisanym zresztą przez niego), z żółtym katarem i bolącymi zatokami a on twierdzi, że to tylko przeziębienie i mogę iść do pracy. Super. Na moje zdziwienie odparł, że on jest bardziej ode mnie chory i jakoś do pracy przyszedł. Tylko co mnie to obchodzi? Skąd wie jak ja się czuję, skoro w sumie nawet nie dopyta i jakim prawem porównuje do siebie? Panie doktorze, jeśli pan jest chory to nikt panu pracować nie każe. Ja bym chciała w końcu się wyrwać z nieustannej infekcji a nie ciągle zasuwać resztkami sił. Z łaski dostałam 2 dni zwolnienia i krople z antybiotykiem do nosa ..(serio? Daje się takie na przeziębienie??)

Lekarz nie poświęca uwagi pacjętowi, jest niekomunikatywny i obraża pacjęta. Zupęłny brak kultury. Przeczy sam sobie. Nie polecam.