dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Bezpośredni kontakt:
telefon: 501-163-777
email: mieczyslaw@smigielski.net
www.smigielski.net

Doktor Śmigielski to kompetentny lekarz,profesjonalista i człowiek lubiący to,co robi.Ma czas i cierpliwość dla małego pacjenta i rodziców. Opanowany , rzeczowy i ,,ludzki".Odpowiada na telefony,analizuje zdjęcia wysłane mailem.Atmosfera w Biosie serdeczna. Warto przyjechać z drugiego końca Polski, aby oddać własne dziecko w ręce takiego specjalisty.

Witam, Dotarłam do Dr M. Śmigielskiego z moim synem (spodziectwo) (1rok życia)po zapoznaniu się z bardzo wieloma opiniami oraz informacjami o Jego osobie i pracy. Byłam trochę zdystansowana do ogromu świetnych recenzji. Wychodząc z gabinetu oboje z mężem mieliśmy całkowitą pewność, że operację naszego Malucha powierzymy właśnie Dr Śmigielskiemu. Niebywała perfekcja, wszystko wyjaśnione - rzeczowo i zrozumiale, podejście do dziecka, kultura i szacunek wobec rodziców. Takich lekarzy dzisiaj można z przysłowiową świecą szukać. Oeracja przebiegła zgodnie z planem, o wszystkim byliśmy przed i po informowani na bieżąco (i Dr Śmigielski ...

Witam,
Dotarłam do Dr M. Śmigielskiego z moim synem (spodziectwo) (1rok życia)po zapoznaniu się z bardzo wieloma opiniami oraz informacjami o Jego osobie i pracy. Byłam trochę zdystansowana do ogromu świetnych recenzji. Wychodząc z gabinetu oboje z mężem mieliśmy całkowitą pewność, że operację naszego Malucha powierzymy właśnie Dr Śmigielskiemu. Niebywała perfekcja, wszystko wyjaśnione - rzeczowo i zrozumiale, podejście do dziecka, kultura i szacunek wobec rodziców. Takich lekarzy dzisiaj można z przysłowiową świecą szukać. Oeracja przebiegła zgodnie z planem, o wszystkim byliśmy przed i po informowani na bieżąco (i Dr Śmigielski i anestzjolog i pielęgniarka). Po operacji przez cały czas gojenia jesteśmy w kontakcie - mail, tel. (mieszkam ok. 300 km od Warszawy) o róźnych porach dnia. Stosowaliśmy się do wszystkich zaleceń Dr i wszystko goi się świetnie. Maluch nie cierpi! Jestem niebywale wdzięczna Dr Śmigielskiemu i z pełną odpowiedzialnością mogę Go polecić innym.
K.P.

DOKTOR ŚMIGIELSKI JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA JAKIEGO ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ,ZAJĄŁ SIĘ NASZYM SYNKIEM W SPOSÓB PROFESJONALNY .W INNYM SZPITALU NASTRASZYLI NAS POWIKŁANIAMI RÓZNEGO RODZAJU , ŻE BĘDZIE LEŻAŁ , ŻE BĘDZIE MIAŁ PODAWANE LEKI NA USPOKOJENIE I RÓŻNE TAKIE TAM HISTORIE.OBESZŁO SIĘ BEZ LEKÓW NA USPOKOJENIE ,BEZ KOMPLIKACJI,BEZ LEŻENIA BO SYN MÓGŁ JUŻ CHODZIĆ TEGO SAMEGO DNIA WIECZOREM .OPIEKA SUPER W BIOSIE GDZIE DOKTOR PRACUJE . PRAGNĘ TYLKO PODZIĘKOWAĆ PANU DOKTOROWI I PERSONELOWI BIOSU ZA OPIEKĘ NAD MOIM SYNECZKIEM I ŻYCZYĆ DALSZYCH SUKCESÓW .DZIĘKUJEMY.

Niestety dr Śmigielski umył zupełnie ręce kiedy po operacji spodziectwa synka zaczęły się bardzo poważne powikłania. Drodzy rodzice doskonale wiem że doktor wzbudza zaufanie i uwierzycie w prawie wszystko co powie, ale zanim oddacie w jego ręce swoje dziecko proszę zastanówcie się co będzie kiedy po zabiegu pojawią się komplikacje a do Biosu was na pewno nie przyjmnie bo to klinika jednego dnia i będzie was tylko zwodził, że wszystko się musi zagoić, proszę wierzyć bez specjalistycznej opieki nic się samo nie zagoi...

Wspaniałe podejście do małego pacjenta oraz jego rodzica:) bardzo konkretna i rzetelna ocena "problemu". Nie sieje paniki raczej uspokaja. Wspaniały człowiek na właściwym miejscu!! Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Urolog dziecięcy Warszawa"?

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Centrum Perynatologii
Kasprzaka 17 A
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
Chirurgia plastyczna i odtwórcza dzieci i dorosłych
Kozia 9 m.16
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Maria Boczar

Chirurg dziecięcy