dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Bezpośredni kontakt:
telefon: 501-163-777
email: mieczyslaw@smigielski.net
www.smigielski.net

Polecam. Lekarza godny polecenia. Lecz jedna sprawa ktora Nas bardzo zniesmaczyla a mianowicie, wizyte mieliśmy ustalona, która miała byc refundowana przez nfz, operacja miala sie odbyc w sobote, w czwartek dostajemy telefon ze budżet sie skonczyl i albo przyjedziemy na wizyte prywatnie albo musimy czekac 1 rok i 3 miesiace dokladnie na nastepna wizyte, przy czym nasz Syn mial juz 13 miesiecy a optimum zeby nie bylo zadnych zaburzen psychicznych pod tym katem, jest zrobic operacje do 18 miesiecy. Tak wiec pod tym wzgledem poczulismy sie oszukani ale mimo wszystko ocena 5 gdyz profesjonalizm DR Smigielskiego jest na 5+

Wspaniały człowiek, brak słów żeby wyrazić wdzięczność. Po wysłaniu prośby o opinię w sprawie wodonercza córki natychmiastowy kontakt. Dziękujemy.

Wspaniały człowiek, brak słów żeby wyrazić wdzięczność.

Dr Śmigielski operował mojego synka kilka lat temu i wykonał to podczas jednego zabiegu (inni lekarze chcieli robić 2 zabiegi). Efekt jest niesamowity, lekarze pediatrzy którzy oglądają syna na wizytach są zadziwieni, że miał kiedykolwiek operację spodziectwa. Profesjonalista w 200%.

Byłem u doktora Śmigielskiego jako osoba dorosła z problemem, z którym zmagam się od dzieciństwa. Jako pierwszy spośród wszystkich lekarzy rzeczowo wytłumaczył w czym rzecz, jakie podjąc dalsze kroki i co ważne, czego się wystrzegać. Powiedział na jakie działania się nie godzić, choć część lekarzy "po fachu" twierdziła, że zastosowanie tej, a nie innej metody jest jedynym wyjściem, nie mówiąc do końca o konsekwencjach w przyszłości. Serdecznie dziękuję za konsultacje i polecam wizyty u dr. Śmigielskiego

Świetny lekarz. Super podejście do dziecka. Rozmawiając z nim nie ma się wątpliwości, że to profesjonalista, który wie co robi. Jedyne, czego żałujemy, to że nie trafiliśmy do niego wcześniej – oszczędzilibyśmy synkowi jednego zabiegu w znieczuleniu ogólnym.

Wciąż poszukujesz "Urolog dziecięcy Warszawa"?

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Centrum Perynatologii
Kasprzaka 17 A
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
Chirurgia plastyczna i odtwórcza dzieci i dorosłych
Kozia 9 m.16
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Maria Boczar

Chirurg dziecięcy