dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Bezpośredni kontakt:
telefon: 501-163-777
email: mieczyslaw@smigielski.net
www.smigielski.net

Wyjątkowo nieprzyjemny i arogancki lekarz. Byłam u niego wczoraj na konsultacji z 8-letnim synem, odnosił się do dziecka w bardzo nieprzyjemny sposób, strasząc cukrzycą i otyłością, był równiez niedelikatny w trakcie badania. Dziecko wyszło z gabinetu z płaczem. Nie wiem, skąd tak dużo pozytywnych opinii na temat tego pana, moje odczucia są zdecydowanie negatywne!!!

Badanie naszego dziecka szczegółowe, ale lekarz bardzo niemiły, kpiący, nie pozwalał dojść do słowa. Była to wizyta prywatna w Mazovii. Ciekawe jak pan doktor zachowuje się na wizytach państwowych... Fachowość w wykonywaniu zawodu to nie wszystko. Kultura osobista i traktowanie z godnością drugiego człowieka jest bardzo pożądanym dodatkiem, a tego niestety nie było. Ogólnie nie polecam. Ogromny niesmak niegrzecznym zachowaniem lekarza po wizycie pozostał mi i mężowi do dzisiaj.

Polecamy Pana Doktora ! Jesteśmy prawie cztery miesiące po operacji spodziewa ! Wada była duża ,żaden z lekarzy u których byliśmy wcześniej nie chciał podjąć się operacji jednoetapowej ! Pan Doktor operacje przeprowadził jednoetapowo z niesamowitym skutkiem ! Zawsze mogliśmy zadzwonić zapytać jak był jakiś problem ! Mikołaj bardzo Pana Doktora polubił i co zaskakujące nie bał się badania i wizyt kontrolnych ! Lekarz z powołaniem!

Polecamy bardzo Pana Doktora! Trzy miesiące po operacji spodziewa u naszego synka i prawie śladu nie ma !!! Konkretny zawsze wyczerpująco odpowiada na pytania , uspokaja ! Polecam każdemu kto boryka się z tą wadą!!

Polecam. Lekarza godny polecenia. Lecz jedna sprawa ktora Nas bardzo zniesmaczyla a mianowicie, wizyte mieliśmy ustalona, która miała byc refundowana przez nfz, operacja miala sie odbyc w sobote, w czwartek dostajemy telefon ze budżet sie skonczyl i albo przyjedziemy na wizyte prywatnie albo musimy czekac 1 rok i 3 miesiace dokladnie na nastepna wizyte, przy czym nasz Syn mial juz 13 miesiecy a optimum zeby nie bylo zadnych zaburzen psychicznych pod tym katem, jest zrobic operacje do 18 miesiecy. Tak wiec pod tym wzgledem poczulismy sie oszukani ale mimo wszystko ocena 5 gdyz profesjonalizm DR Smigielskiego jest na 5+

Wspaniały człowiek, brak słów żeby wyrazić wdzięczność. Po wysłaniu prośby o opinię w sprawie wodonercza córki natychmiastowy kontakt. Dziękujemy.

Wspaniały człowiek, brak słów żeby wyrazić wdzięczność.

Dr Śmigielski operował mojego synka kilka lat temu i wykonał to podczas jednego zabiegu (inni lekarze chcieli robić 2 zabiegi). Efekt jest niesamowity, lekarze pediatrzy którzy oglądają syna na wizytach są zadziwieni, że miał kiedykolwiek operację spodziectwa. Profesjonalista w 200%.

Byłem u doktora Śmigielskiego jako osoba dorosła z problemem, z którym zmagam się od dzieciństwa. Jako pierwszy spośród wszystkich lekarzy rzeczowo wytłumaczył w czym rzecz, jakie podjąc dalsze kroki i co ważne, czego się wystrzegać. Powiedział na jakie działania się nie godzić, choć część lekarzy "po fachu" twierdziła, że zastosowanie tej, a nie innej metody jest jedynym wyjściem, nie mówiąc do końca o konsekwencjach w przyszłości. Serdecznie dziękuję za konsultacje i polecam wizyty u dr. Śmigielskiego

Świetny lekarz. Super podejście do dziecka. Rozmawiając z nim nie ma się wątpliwości, że to profesjonalista, który wie co robi. Jedyne, czego żałujemy, to że nie trafiliśmy do niego wcześniej – oszczędzilibyśmy synkowi jednego zabiegu w znieczuleniu ogólnym.

oanioł nie lekarz .wspanialy specjalista pierwszy raz rozumialam oczym lekarz do mnie mowi .Kubus przeszedl operacje bez stresu i komplikacji Pan doktor oddal mu nie tylko swoj talent ale i serce .fachowa opieka i przemile panie pielegniarki ,kazdy szpital na swiecie powinien brac przyklad z tego zespolu .jesze raz dziekujemy z calego serca!!!