lekarz Mieczysław Smolarek

Niemiły, nie daje dojść do słowa. Nawet nie spojrzał na RTG. Wywiad? U tego Pana to nie istnieje. Wszechwiedzący, spojrzy i już wszystko wie. Na siłę wciska pacjentom zaopatrzenie ortopedyczne z zaprzyjaźnionego sklepu. Strata czasu i nerwów, nie polecam!

Moje kolano leczył na wyczucie, bez zdjęcia lub usg. Dostarczone przeze mnie badania raczej zbagatelizował. Uszkodzona łękotka nie została zauważona.

Jeżeli nie masz tego co lubisz to musisz brać to co jest. Ja mam z tym lekarzem złe doświadczenia i nie polecam. Inna rozmowa jest za ... kasę. A tak być nie powinno.

Lekarz, który naprawdę potrafi leczyć . Pacjent.

Lekarz, który naprawdę potrafi leczyć .
Pacjent.

Wzbudza zaufanie, kompetentny,dobry ortopeda

Wzbudza zaufanie, kompetentny,dobry ortopeda

Dobry specjalista i przy tym sympatyczny

Dobry specjalista i przy tym sympatyczny

SZKODA SŁÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po tym, jak 5 tygodni tulalam sie po lekarzach, trafilam na Smolarka. Nie skierowując na chociażby RTG ani USG kolana,(tylko po zbadaniu dotykiem stawu kolanowego) stwierdził, że mam skręconą nogę i zalecił rehabilitację (laser, krio i sala gimnastyczna). Probowalam wytlumaczyc, ze bardzo mnie boli jak zginam kolano i ze kuleje i ze nie moge spac, bo bol noca jest bardzo silny i że tak już mam od 5 tygodni. Wydawało mi się też, że skręcona noga powinna być opuchnięta, a moja nie jest!!Kazal mi nie histeryzowac i odstawic kule. Odstawilam i po 2 tygodniach rehabilitacji noga byla w strasznym stanie i poszłam prywatnie na USG, gdzie wyszło, że mam uszkodzenie III stopnią łękotki. Wróciłam do Smolarka 3 tyg po pierwszej wizycie, a on pierwsze co powiedział, to "jeszcze Pani kuleje??". Rzuciłam tylko usg, a on nie przyznał się do błędnej diagnozy....

Nie przyjmuje prywatnie,Przyjmuje Tylko w przechodni szpitala Wojskowego w Poznaniu

bardzo kompetentny i skuteczny lekarz :) bardzo miły i na pewno charyzmatyczny

bardzo kompetentny i skuteczny lekarz :) bardzo miły i na pewno charyzmatyczny