lekarz Mieczysław Walczak

Urolog

Świetny lekarz o absolutnie genialnym podejściu do pacjenta. Bardzo miła atmosfera podczas wizyty, Pan Doktor potrafi zażartować w taki sposób, że Pacjent nie czuje się skrępowany. Bardzo duża wiedza i profesjonalne podejście.

Świetny lekarz o absolutnie genialnym podejściu do pacjenta.
Bardzo duża wiedza i profesjonalne podejście.

Kawał chama i nic więcej, jeszcze miał czelność obrażać moją rodzinę i widząc że mam poważny problem odprawił mnie z kwitkiem. NIE POLECAM!!

Przed wizytą byłem lekko zestresowany , jednak już po chwili poczułem że trafilem w dobre ręce. Niezwykle mily i przesymatyczny człowiek. Poświęcił mi tyle czasu ile powinien i nie czułem się tak jak by chciał mnie załatwić raz dwa.

goraco polecam Pana dr. Walczaka. Dowcipny czlowiek, potrfiacy rozladowac napiecie i rzetelny fachowiec.

Wizyta na kasę chorych, a lekarz bardzo uprzejmy. Profesjonalista. Bardzo polecam.

Najlepszy z lekarzy urologów z jakimi miałem do czynienia ~Pełna z duzym poczuciem humoru kultura osobista.Kompetentny ,wzbudzajacy zaufanie od pierwszej sekundy kontaktu...Z prawdziwą przyjemnoscia polecam kazdemu majacemu problemy lub choroby urologiczne.

Wspaniały jako lekarz z dużym poczuciem humoru potrafi prostymi ale bardzo obrazowymi słowami wyjaśnić choremu skąd się wzięły jego problemy zdrowotne jak ich unikać no i oczywiście leczyć

Jak dlugo sie czeka na wizyte na kase chorych?

Jak dlugo sie czeka na wizyte na kase chorych?

Serdecznie polecam tego lekarza jest uprzejmy budzący zaufanie zawsze tłumaczy mi chorobę i leczenie-bardzo mi pomógł leczę się od 1997r. godny polecenia. Miki.