dr n. med. Mieczysław Żółtowski

Ginekolog, Ginekolog położnik, USG

przemiły spokojny z poczuciem humoru i fantastycznym podejsciem

przemiły spokojny z poczuciem humoru i fantastycznym podejsciem

bardzo polecam tego lekarza, bardzo miły...był to mój pierwszy lekarz..strasznie się bałam pierwszej wizyty zwłaszcza,ze szłam do ginekologa-mężczyzny...owszem słyszałam nie raz jak krzyczy na pacjentki,ale nie w złym tego słowa znaczeniu...ma już swój wiek i wie co jest dla nich dobre,ja też jak patrzę na niektóre kobiety to bym na nie nawrzeszczała! byłam zarówno na wizycie prywatnej jak i publicznej i na każdej z nich taki sam komfort :) naprawdę polecam

naprawdę polecam

Bardzo mily, spokojny, delikatny lekarz. Bardzo kompetentny, wyleczył mnie z cięzkich przypadłości, które zaistniały przez niekompetencję mojego pierwszego lekarza. Jego podejście do pacjentki popwoduje że wizyta to przyjemność. Niezłe poczucie humoru

Jestem juz w 7 miesiacu ciazy i jestem zachwycona tym lekarzem! POLECAM!

Jestem juz w 7 miesiacu ciazy i jestem zachwycona tym lekarzem! POLECAM!

To najlepszy lekarz jakiego znam. Chodze do niego ponad 20 lat. Dzięki Niemu mam córkę, mimo, ze inni wykluczali u mnie ciaże.Polecam!

jestem zadowolona, podjęte leczenie jest skuteczne.

jestem zadowolona, podjęte leczenie jest skuteczne.

Lekarz koszmarny!!! Byłam wtedy w ciąży, mój lekarz był na urlopie, więc poszłam do przychodni i trafiłam do tego pana. Źle się czuła, cały czas byłam chora, to był 6-7 tydzień. Lekarz wydzierał się na mnie, że nie miałam zrobionych badań krwi (mój lek. na pierwszej wizycie tego mi nie zalecił). Niedelikatny, w życiu jeszcze tak mnie nie bolał przy badaniu. Potem stwierdził, że zbada mi piersi i kazał mi na takim podwyższeniu - krzesełku stanąć. Ta wizyta była dla mnie traumatycznym przeżyciem, zaczęłam płakać, a on, czemu wyję (a już wtedy było mi bliżej do 30-tki niż 20-tki :))- a płakałam dlatego, że zmiany jakie wtedy we mnie zachodziły, powodowały, że płakałam z byle powdu. W życiu nie spotkałam się z takim nieludzkim lekarzem!!!

Moze lekarz dobry ale....nie jako czlowiek. Po wykonanym zabiegu nie interesuje sie juz pacjentka.

przemily lekarz,podchodzi konkretnie do problemow,

przemily lekarz,podchodzi konkretnie do problemow,

Starszy pan który powinien przejść na emeryturę 10 lat temu.

Starszy pan który powinien przejść na emeryturę 10 lat temu.