Miesniaki Macicy Torbiele Jajnkow Polipy

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.

Opinia dodana przez: daria

Opinia dodana przez: daria
Ginekolog położnik  dr n. med. Wojciech Pabian

dr n. med. Wojciech Pabian

Ginekolog położnik, Ginekolog

Trafiliśmy do doktora z marzeniem posiadania dziecka. Zastosowaliśmy terapię hormonalną i poskutkowało to ślicznym i zdrowym maluszkiem, który ma dzisiaj 1 miesiąc. Z okazji pierwszego miesiąca przyszłam dodać pozytywną opinię :)

Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Łukasz Dancewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Doktor Dancewicz poprowadził już dwie moje ciąże. Wraz z mężem marzymy o dużej rodzinie i z pewnością na dwóch maluchach się nie skończy. Także Panie doktorze - jeszcze do Pana zawitamy ;)

Opinia dodana przez: Weronika