Migrena

wizyta już od 100

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej
Wodociągowa 47
30-032 Krowodrza, Kraków

Jestem pacjentką p. doktor od ponad roku i zamierzam nią zostać przez kolejne lata. Nie oczekuję cudów i gruszek na wierzbie ale rzetelnej wiedzy i zdrowego rozsądku, zwłaszcza tam, gdzie mnie samej trudno o obiektywizm. Wszystkie zabiegi, którym się poddałam zostały wykonane z dbałością o moje zdrowie i z zachowaniem najwyższej staranności ze strony p. doktor. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie zaobserwowałam znużenia czy irytacji na twarzy p. Ornatowskiej, po zabiegu zawsze odpisuje na sms-y z pytaniami lub oddzwania. Nie tylko nie "wciska" zabiegów ale wręcz od niektórych odwodzi, mówiąc uczciwie, że przy takim problemie efekt będzie mniej niż marny. Za to cenię pani Małgorzatę Ornatowską - za wiedzę, skromność i wyjątkową uczciwość.

Opinia dodana przez: Marta
Proktolog Kraków lek. med. Jerzy Wszołek

Cieszyńska 16

Pełen profesjonalizm, kompleksowa i wyczerpująca informacja, niesamowita kultura osobista i ogromna wiedza.. Indywidualne podejście do pacjenta i rzeczywiste pochylenie się nad problemem. Polecam!

Opinia dodana przez: Alicja

Lek.Daria Błaszkiewicz Specjalista Neurolog
Michała Drzymały 55
41-407 Imielin

Pani doktor jest wzorem lekarza. Zachowuje się jak zwykły człowiek i rozumie problemy zwykłego człowieka. Nie jest nadęta i nie chodzi z głowa zadartą do góry jak niektórzy. Traktuje ludzi bardzo dobrze, po ludzku no i potrafi słuchać. To jest lekarz z powołania. Tacy lekarze powinni być podawani jako przykład dla młodych medyków. Polecam panią Doktor przez duże D.

Opinia dodana przez: Zadowolony

Cieszyńska 16

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, podczas wizyty interesuje sie pacjentem, celnie stawia diagnozy.

Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Anna Grodecka

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Pani Doktor miła, uśmiechnięta i rozmowna. Wizyta przebiegała niezmiernie miło. Aż wpadło by się znowu :) Cena - bardzo atrakcyjna w porównaniu do konkurencji.

Opinia dodana przez: wojtek
Stomatolog Kraków lek. stom. Małgorzata Kulis-Macheta

Cieszyńska 16

Miła i uśmiechnięta Pani doktor, wzbudza zaufanie swoją wiedzą. Tłumaczy co będzie robione i można poczuć się bezpiecznie, a ja stomatologów się raczej obawiam. Miejsce czyste i zadbane. Polecam!

Medycyna estetyczna Kraków dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Medycyna estetyczna, Internista

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Nie jestem skłonna do pisania opinii w internecie, ale w tym przypadku postanowiłam to zrobić. Korzystałam już z usług wielu specjalistów i muszę przyznać że pierwszy raz spotkałam się z takim przyjęciem. Pani dr to wspaniała kobieta jej największą zaletą jest to, że potrafi umiejętnie dobrać zabieg pod potrzeby pacjenta. Poznałam przyczyny mojego "defektu", a to bardzo ważne dla nas "maluczkich" którzy oddajemy się z ręce lekarza. Efekty zabiegu są świetne i ciesze się że zdecydowałam się na tej wybór, polecam!

Opinia dodana przez: Kasiaczek
Dietetyk Gdańsk mgr Wiktoria  Kreft

mgr Wiktoria Kreft

Dietetyk

wizyta już od 150

Sports-Med
Ul. Uphagena 28, 80-237
Wrzeszcz, Gdańsk

Długo szukałam dietetyka w Trójmieście, szukałam głównie poprzez strony internetowe. Panią Wiktorię Kreft poleciła mi moja lekarka. Weszłam na strone Sports-Med, bardzo mi się podobała i były w niej zawarte logiczne informacje. To taka młoda osoba, a już ma takie ogromne doświadczenie w zawodzie. Pierwsza wizyta trwała godzinę i naprawdę była bardzo dokładna, Pani Wiktoria wypytała mnie na prawdę dokładnie o to co jem, o to dlaczego podjadam, jakie mam wyniki badań, zważyła mnie na takiej specjalistycznej wadze i omówiła wyniki. Zwróciła uwagę na dużą liczbę błędów, które popełniałam, z niektórych w ogóle nie zdawałam sobie sprawy. To co mnie bardzo zaskoczyło, to to że trafnie zdiagnozowała moje spadki cukru, po dodatkowych badaniach wyszło, że mam początki cukrzycy! Byłam tak przerażona, ale Pani Wiktoria mnie bardzo uspokoiła, napisała diete, i jest o niebo lepiej, nawet lekarz powiedział, że poczekamy pół roku i wtedy zdecyduje, czy mi dać leki, bo widzi, że taką dietą będę mogła być wyprowadzona. Nasza współpraca wciąż trwa, a ja już schudłam 10kg!!! w moim wieku (45 lat) to jakiś cud!!! Polecam!!!

Opinia dodana przez: Roksana
Lekarz rodzinny Kraków lek. med. Ewa Życzkowska-Nowak

Cieszyńska 16

Po wizycie u Pani doktor pierwszy raz zdecydowałam się wystawić opinie w Internecie.Dlaczego? Bo jeszcze nigdy żaden lekarz nie wywarł na mnie takiego wrażenia. Doktor co widać kocha swoją pracę,jest niesamowicie zaangażowana. Bardzo rzeczowo i dokładnie objaśnia zalecenia,wczesniej poprzedzone szerokim wywiadem. Cieżko w dzisiejszych czasach trafić na taką pozytywną i ciepłą osobę. Szczerze polecam!, mama dwójki malych pacjentów Pani doktor w Medycynie Rodzinnej w tym jednego z poparzona noga. Serdecznie wszyscy pozdrawiamy Pania doktor jeśli to czyta!

Opinia dodana przez: Katarzyna