Mikołaj Charzewski

Protetyk, Stomatolog

Bardzo dobry fachowiec i miły lekarz :) Kompetentny, cierpliwy. Gabinet przytulny, miła obsługa w recepcji.

Jak trwoga to do pana Mikołaja Charzewskiego :) zawsze. Kompetentny, sympatyczny, polecam! Gabinet w centrum miasta, wygodny dojazd.

Jak trwoga to do pana Mikołaja Charzewskiego :) zawsze.
Kompetentny, sympatyczny, polecam!
Gabinet w centrum miasta, wygodny dojazd.

Jest rewelacyjny,kompetentny,swoja prace wykonuje na najwyzszym poziomie,budzi pelne zaufanie,nawet mnie byl wstanie przekonac do wizyty w swoim gabinecie( panicznie balam sie dentysty) udowodnil mi ze stomatologia w dzisiejszych czasach moze byc bezbolesna.Obecnie przebywam za granica ale jesli miala bym jakie kolwiek problemy z zebami na pewno udam sie do Polski i poprosze go o pomoc.Szczerze polecam.Ewa Ungier

Bardzo mili i uprzejmi ludzie. Profesjonalizm w każdym calu. Mój ojciec i matka leczą się u nich od lat. Ja odwiedzam jak wymaga tego sytuacja:) Zawsze uśmiechnięci. Ukierunkowani na pacjenta. Jeżeli chodzi o jakieś drobne minusy to poczekalnia jest trochę mała.