dr n. med. Mikołaj Karmowskidr n. med. Mikołaj Karmowski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Mikołaj Karmowski

Ginekolog

Wieloletnie doświadczenie kliniczne w ginekologii operacyjnej, wąska specjalność w chirurgii endoskopowej.
Zajmuję się Laparoskopowymi operacjami w ginekologii :
1 ...

Zajmuję się Laparoskopowymi operacjami w ginekologii :
1 usuwanie mięśniaków macicy
2 usuwanie macicy
3 leczenie endometriozy
4 leczenie torbieli jajników
5 leczenie nowotworów macicy i szyjki macicy

Cudowny człowiek.Jedyny lekarz ktory potraktował mnie poważnie.Pełen profesjonalizm bardzo dokladny i skrupulatny.Życzliwy i sympatyczny.Bardzo dokładny.Jestem zadowolona i szczerze polecam

Jestem przeszczęśliwa, pełna podziwu za profesjonalizm, ogrom zdobytej wiedzy, skuteczność działania i zwykłą ludzką uprzejmość. Brak mi słów, żeby wyrazić swoją wdzięczność za życie bez bólu :) Dziękuję Panie Doktorze. Jest Pan wielki.

Brak mi słów, żeby wyrazić swoją wdzięczność za życie bez bólu :)
Dziękuję Panie Doktorze. Jest Pan wielki.

Skala oceny najwyższa możliwa. Wszystkim zagubionym, poszukującym specjalisty GINEKOLOGA kobietom szczerze polecam Doktora Mikołaja Karmowskiego. Do Doktora trafiłam przez przypadek. Okazał się najprzystojniejszym lekarzem Ginekologiem jakiego znam ;) pełen profesjonalizmu, uroku osobistego, życzliwości, zaangażowania, szacunku dla drugiego człowieka. Doktorek Mikołaj to Człowiek z olbrzymią PASJĄ pomagania innym, z ugruntowaną wiedzą w ginekologii laparoskopowej i nie tylko, odpowie na każde pytanie, rozwieje wszelką wątpliwość pacjentki. Spędziłam wiele lat w bólu, w nieświadomości, nigdy wcześniej nie zdiagnozowana ENDOMETRIOZA rozwijała swoją pajęczą sieć wewnątrz mnie… Dopiero profesjonalne oko Doktora. dokładne badanie, rozmowa uświadomiły ...

Skala oceny najwyższa możliwa.
Dopiero profesjonalne oko Doktora. dokładne badanie, rozmowa uświadomiły mi, że hoduje w sobie ENDOMETRIOZĘ, badanie CA-125 potwierdziło diagnozę, aby moje życie wróciło do normalności konieczna była operacja laparoskopowa i wdrożenie leczenia. Nie sądziłam, że w tak szybkim terminie wyląduje na stole operacyjnym. Nie było łatwo Pan Dr zadbał o wszystko. Operacja była przeprowadzona przez najlepszego specjalistę w tej dziedzinie. (informacje poparte z wielu źródeł) Doktor Mikołaj precyzyjnie usunął rozległe ognisko endometriozy, liczne zrosty i torbiel jajnika. Była to żmudna praca… operacja trwała kilka godzin. Po operacji Dr Mikołaj odwiedził mnie w sali pooperacyjnej zatroskany moim samopoczuciem. Otrzymałam pełną informację na temat przeprowadzonej operacji, o tym co będzie ze mną później, co mogę robić, czego też nie.
Zastosowana chirurgia laparoskopowa pozwoliła mi tydzień po zabiegu żyć pełnią życia ! bez blizn, bez bólu, nie do wiary że zaledwie 9 dni temu byłam poddana narkozie i operacji a dziś już jestem sprawna, w pełni sił, szczęśliwa ;)

Doktor z duszą, dla którego każda pacjentka jest tą najważniejszą. Tak ja się czuję i sądzę, że ogrom Pań się ze mną zgodzi ;)
Panie Mikołaju dziękuję za operację, za uratowanie mojej kobiecości, za zaangażowanie, za opiekę, uśmiech, dobre słowo, dziękuję za wszystko.

„TYLKO TO CO CZYNIMY ZA ŻYCIA ODBIJE SIĘ ECHEM W WIECZNOŚCI”

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Merytoryczny, dokładny, dociekliwy, nie boi się wyzwań i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Wiem, że będąc jego pacjentką, nie spotka mnie nic złego. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie i z wielką życzliwością.

świetny lekarz! konsultacja była zaplanowana na 20 min. a trwała 65min. bo Pan Dr po prostu poświęca tyle czasu ile potrzeba! nie śpieszy się, nie jest pobieżny, dokładny, uratował mnie przed utratą jajnika!! polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław