Super człowiek i super lekarz wszystko dokładnie tłumaczy co i jak nie kryje przed pacjentem ewentualnie możliwych komplikacji i przede wszystkim nie przesadza z rozmiarem.Pan doktor stara się zrobić taki rozmiar piersi aby jak najlepiej pasował do sylwetki kobiety. Jeśli jeszcze kiedyś zdecyduje się na jakiś zabieg to tylko u Pana Doktora. Zadowolona pacjentka .

Zadowolona pacjentka .

Świetny, wspaniały lekarz- najlepszy. Jestem 2 tyg po op powiększenia piersi i jestem bardzo zadowolona. Troszczy się o pacjentów, po operacji kontakt tel 24 h Polecam!!!

Zdecydowanie polecam! Jestem szczęśliwą posiadaczka pieknych piersi, u mnie poszło wszytko gładko bez komplikacji, zbednych wizyt. Z czystym sumieniem polecam , mimo iż wiem , że nie zawsze apacjentki sa zadowolone. Pamietajmy jednak , że to nie zawsze jest wina lekarza, niedostosowanie się do zaleceń po zabiegu to jest niestety podstawowy problem, także dbajmy o siebie po zabiegu drogie pacjentki, nawet jak czujemy sie wysmienicie a zmiejszymy ryzyko komplikacji, kótre pożniej obarczamy lekazry

Polecam. Kompetentny,nie owija w "bawełnę". Jestem bardzo zadowolona z zabiegu,kt.wykonal. Miły i sympatyczny.

JAK NAJBARDZIEJ POLECAM DR.KUBASIKA. JESTEM 3 TYGODNIE PO POWIEKSZENIU PIERSI-REWELACJA.PROFESJONALNE I LUDZKIE PODEJSCIE DO PACJETA.OPIEKA PO ZABIEGU REWELACYJNA. Z CZYSTYM SUMENIEM POLECAM:)

Z CZYSTYM SUMENIEM POLECAM:)

Godny polecenia :) operował mnie i 3 moje koleżanki (piersi i nos)wypełniał zmarszczki,super

wspanialy chirurg plastyk,mialam face lift oraz permalip jestem bardzo zadowolona

jestem po operacji powiekszenia piersi lekarz super godny polecenia

jestem po operacji powiekszenia piersi lekarz super godny polecenia

Jestem po powiększeniu piersi. Mam cudowne C. Jestem strasznie zadowolona ponieważ nie przypuszczałm,że będą wyglądały tak naturalnie, tak fantastycznie. Polecę Kubasika w ciemno ponieważ byłam w Poznaniu u Skupinia i facet ten nie dość że był nastawony wyłącznie na zrobienie interesu to jeszcze nie rzetelnie odpowiadał na moje pytania. Tylko i wyłącznie KUBASIK

Tylko i wyłącznie KUBASIK

Polecam! Jestem bardzo zadowolona z efektu operacji. Konsultacje przed i po na b. wysokim poziomie, pacjent jest informowany o przebiegu operacji, ewentualnych powikłaniach i o postępowaniu po zabiegu.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Września"?

Artur Gromadziński

CHIRURGIA PLASTYCZNA DR KUŹLAN
Polanica-Zdrój

Joanna Kurmanow

Chirurg plastyczny
Chirurgia Plastyczna Joanna Kurmanow
Gorczyczewskiego 7 lok. 1
60-111 Poznań