lekarz Mikołaj Trizna

Psychiatra

Leczyłem się u różnych psychiatrów więc mam porównanie. Przede wszystkim to miły, ludzki, otwarty człowiek. Można po prostu zadawać pytania i wyrażać swoje wątpliwości i niepokoje (a nie: "recepta na tabletki, dziękuję, do widzenia, następny pacjent proszę"). Czas przewidziany na wizytę jest wystarczający, nie ma nerwowej atmosfery i pośpiechu. U jednego z lekarzy musiałem się streścić w 8 minut, czyli wizyta sprowadzała sie do wystawienia recepty. Od doktora natomiast można wiele dowiedzieć się o swojej chorobie, lekach, metodach leczenia. Ja polecam!

Do gabinetu szłam pełna obaw i lęków, gdyż była to moja pierwsza styczność z psychiatrą. Jednak już po chwili przekonałam się, że dr Trizna to miły i sympatyczny człowiek, do którego od razu poczułam zaufanie. Wizyta trwała dość długo, doktor przeprowadził szczegółowy wywiad dzięki czemu dość szybko trafił w sedno problemu z którym przyszłam. Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię.

Byłam zaskoczona poświęconą mu uwagą i zrozumieniem problemu.Miałam do czynienia z wieloma psychiatrami przedtem ale Pan Trizna okazał się wyjątkowy.Przeprowadził solidny wywiad,starał się nawet dotrzeć do mojego dzieciństwa,relacji z rodzicami,z mężem i dziećmi.Rozmowa trwała ponad godzinę,w tym czasie doktor nie okazywał żadnego zniecierpliwienia.Myslał głośno o lekach jakie mi może zaordynować,tłumaczył ich działanie.Nie wiem jeszcze czy zadziałają,bo jestem bardzo trudną pacjentką,od lat cierpię na bezsenność i depresję i bardzo trudno dobrać mi właściwe leki,ale mam nadzieję,że jesli będę mieć problemy to mam się do kogo zwrócić.Na koniec dostałam jeszcze darmową próbkę leków oraz informacje gdzie kupić taniej lek,który mi przepisał.Ten lek w Aptece Silesia kosztował o prawie 30 zł mniej niż gdzie indziej!
Myślę,że jest wart polecenia,ja na pewno będę stała pacjentką.

Świetny lekarz, godny polecenia specjalista. Rozumie problemy ludzi, dobiera takie leki które są najlepsze, wyjaśnia dokładnie ich działanie (pierwszy psychiatra który to w ogóle zrobił). Rewelacyjne podejście do pacjenta. Wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów Panie Doktorze.

Leczyłem się u Pana Doktora z powodu alkoholizmu, który zrójnował mi życie. A teraz nie piję drugi rok. Muszę przyznać, że to i tak więcej niż udało mi sie do tej pory osiągnąć. Zawsze mogę polegać na doktorze. Na dzień dzisiejszy na szczęście kontakt ogranicza się do telefonów do doktora co pół roku, żeby się pochwalić że nadal nie piję z czego jestem bardzo dumny. Pozdraiwam serdecznie Pana Doktora. Tomasz.

oktor Trizna to prawdziwy fachowiec. Od razu postawił trafną diagnozę i świetnie dobrał leki. Będąc u niego w gabinecie nie wyczuwałam zniecierpliwienia z jakim nieraz spotykałam się u innych lekarzy.Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

Bardzo dobry psychiatra, profesjonalizm w 100%. Polecam.

Bardzo dobry psychiatra, profesjonalizm w 100%. Polecam.

Bardzo dobry psychiatra. Rzeczowy, miły kontakt. Zawsze można liczyć na fachową pomoc i stały kontakt telefoniczny w razie potrzeby. Traktuje pacjenta z szacunkiem. Od razu widać, że wykonuje swój zawód z pasją. Po prostu lekarz z powołania.

Uważam, że jest świetnym psychiatrą. Chodzę do niego od kilku miesięcy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jest to najlepszy specjalista. Daje mi niesamowite wsparcie. Z całego serca serdecznie DZIĘKUJĘ. Pozdrawiam. Robert.

Pan doktor Trizna to naprawdę wspaniały człowiek.Była to moja pierwsza wizyta u psychiatry i przyznam,że trochę się bałam.Jednak doktor wszystko cierpliwie mi wytłumaczył za co jestem mu bardzo wdzięczna.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wrocław"?

Ginemedica
ul. Krawiecka 1