lekarz Mikołaj Trizna

Psychiatra

Do gabinetu szłam pełna obaw i lęków, gdyż była to moja pierwsza styczność z psychiatrą. Jednak już po chwili przekonałam się, że dr Trizna to miły i sympatyczny człowiek, do którego od razu poczułam zaufanie. Wizyta trwała dość długo, doktor przeprowadził szczegółowy wywiad dzięki czemu dość szybko trafił w sedno problemu z którym przyszłam. Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię.

Leczyłem się u różnych psychiatrów więc mam porównanie. Przede wszystkim to miły, ludzki, otwarty człowiek. Można po prostu zadawać pytania i wyrażać swoje wątpliwości i niepokoje (a nie: "recepta na tabletki, dziękuję, do widzenia, następny pacjent proszę"). Czas przewidziany na wizytę jest wystarczający, nie ma nerwowej atmosfery i pośpiechu. U jednego z lekarzy musiałem się streścić w 8 minut, czyli wizyta sprowadzała sie do wystawienia recepty. Od doktora natomiast można wiele dowiedzieć się o swojej chorobie, lekach, metodach leczenia. Ja polecam!

Świetny lekarz, godny polecenia specjalista. Rozumie problemy ludzi, dobiera takie leki które są najlepsze, wyjaśnia dokładnie ich działanie (pierwszy psychiatra który to w ogóle zrobił). Rewelacyjne podejście do pacjenta. Wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów Panie Doktorze.

oktor Trizna to prawdziwy fachowiec. Od razu postawił trafną diagnozę i świetnie dobrał leki. Będąc u niego w gabinecie nie wyczuwałam zniecierpliwienia z jakim nieraz spotykałam się u innych lekarzy.Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

Rzadko który lekarz jest miły, poświęca tyle czasu ile trzeba.Dzięki panu doktorowi przeszłam stan depresji mniej boleśnie, zawsze wychodziłam z gabinetu naładowana optymizmem.Pozostaje słowo "wielkie dziękuję"

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wrocław"?

Ginemedica
ul. Krawiecka 1