lekarz Mikołaj Wiśniewski

Świetny lekarz z podejściem do pacjenta. Leczył mnie oraz moją rodzinę w POZ. Nie byłem nigdy u lepszego !

Lekarz godny polecenia każdemu! Przesympatyczne podejście do pacjenta, zaangażowanie w proces diagnozowania i leczenia, kompetentny, chętny do pomocy. Widać, że praca lekarza sprawia Panu Mikołajowi dużą przyjemność i czerpie z tego satysfakcję, a przez to widać efekty w postaci dużej wiedzy przekładanej na praktykę i zadowolenia pacjentów. Pozdrawiam Pana doktora i życzę dalszych sukcesów!

Lekarz z pasją. Niestety niewielu takich można teraz spotkać. Lekarz, który ma misję i dąży do celu, jakim jest zdrowie pacjentów. Bo który inny lekarz poświęca własny czas wolny, żeby organizować treningi biegowe z pacjentami w niedziele i wspiera w rzucaniu palenia? Poza tym lek. Mikołaj to przede wszystkim ciepły, miły człowiek, ale pozytywnie uparty:) Wysłucha, zastanowi się, pomoże, nie zlekceważy żadnych objawów. Przyjeżdżałam na rehabilitację ruchową. Po kilku wizytach i mojej pracy w domu w formie zadanych przez lekarza ćwiczeń, nastąpiła znaczna poprawa. Lekarz pomógł mi także z problemem zdrowotnym, który bagatelizowali inni lekarze, albo stawiali złe diagnozy. Polecam, bo wybór tego lekarza to Państwa szybszy powrót do zdrowia.

Polecam Pana Doktora jako specjalistę w swej dziedzinie. Zaangażowanie w historię każdego pacjenta jest godne naśladowania. Wiedza merytoryczna wraz z praktyka, która Pan Doktor nabywa z ogromną pasją sprawiają, że można spokojnie powierzyć swoje zdrowie w jego kompetencje. Polecam. Polecam. Polecam.

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, lekarz z pasją. Zawsze przyjął mnie z każdym moim problemem, nie odsyłał jak inni lekarze. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Co ważne lekarz Mikołaj jest bardzo pozytywną osobą, co udziela się pacjentom :) Z całego serca polecam i oby więcej takich lekarzy!

Wciąż poszukujesz " Bydgoszcz"?

AL-MED Bydgoszcz
Roentgena 3
Bydgoszcz
Kormoranów 128/23
85-432 Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz
Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz