mgr Milena Joachimiak

Optometrysta

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku optometrysty prowadząc od 10 lat czynną praktykę w gabinetach optometrycznych w renomowanym salonie optycznym Janachowscy w Poznaniu (7 lat). Obecnie pracuję w gabinetach w Medicover Optyk w Warszawie. Swoją wiedzę z zakresu optyki pogłębiam uczestnicząc w licznych konferencjach , kursach i szkoleniach kierowanych do specjalistów ochrony wzroku.

Certyfikaty:
- Kursy aplikacji soczewek kontaktowych,

- Wiele szkoleń związanych z tematyką optyki okularowej w tym doborze soczewek progresywnych,

- Uczestnictwo w polskich konferencjach.

Jak najbardziej polecam Panią Milenę. Okulary noszę od przeszło 30 lat, odbyłem wiele wizyt w gabinetach optycznych i chcę podkreślić, że w moim odczuciu była to najbardziej kompetentna, życzliwa, uprzejma i cierpliwa optometrystka jaką miałem okazję poznać. Jeszcze raz gorąco polecam Panią Milenę.

Jak najbardziej polecam Panią Milenę.
Jeszcze raz gorąco polecam Panią Milenę.