mgr Milena Lindmajer

Rehabilitant dziecięcy

Nazywam sie Milena Lindmajer, jestem fizjoterapeutą, certyfikowanym terapeutą metody NDT-Bobath dla dzieci oraz logopedą klinicznym. Specjalizuję się w rehabilitacji dzieci i niemowląt. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia oraz studia podyplomowe na kierunku Logopedia kliniczna na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Obecnie kontynuuję naukę na kierunku Neurologopedia Kliniczna z Wczesną Interwencją Logopedyczną również na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Swoj...

Bardzo dobra rehabilitantka. Rzeczowa. Moja córka była rehabilitowana przez Panią Milenę z bardzo dobrym efektem. Polecam.

Pani Milena to świetna specjalistka i z czystym sercem polecam ją wszystkim rodzicom! Terapia dobrana indywidualnie dla naszego synka już przynosi efekty zauważalne gołym okiem. Synek na zajęciach jest zadowolony i chętnie poddaje się wykonywanym ćwiczeniom. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant dziecięcy Lubin"?

Robert Stalewski

Fizjoterapeuta