Psycholog, psycholog dziecięcy i rodzinny, terapeuta. Pomagam dzieciom od wieku niemowlęcego, młodzieży, rodzinom i rodzicom. Pracuję w oparciu o nurty systemowy oraz psychodynamiczny w psychoterapii. W pracy z dziećmi stosuję techniki terapii przez sztukę oraz terapię zabawą. Przyjmuję prywatnie oraz na NFZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodziezy. Współpracuję także na stałe z kilkoma przedszkolami niepublicznymi.

Z czystym sumieniem polecam. Pani Doktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Jestem zadowolona z konsultacji i porad dotyczących mojego dziecka. Psycholog umiejący słuchać i trafnie reagować na to co usłyszy. Uwagi Pani Doktor okazały się niezwykle trafne.

Wciąż poszukujesz "Psycholog dziecięcy Kraków"?

Plac Axentowicza 6/2

Anna Rekel