lekarz Miłosław Bemben

Neurochirurg

witam jak mam sie dostac do tego lekarza slyszalam ze jest bardzo dobry a potrzebuje pilnej konsultacju a przyjmuje on na NFZ czy prywatnie

jakby takich lekarzy było więcej... świetny jako człowiek i lekarz. Przede wszystkim nie straszy, tylko tłumaczy i to po ludzku :)

Bardzo dobry lekarz, fachowy, zdecydowany i konkretny. Mimo młodego wieku zna się na rzeczy. Sam z siebie załatwił wcześniejsze przyjęcie do szpitala, operacja bez powikłań. Lekarz był prawie cały czas na miejscu, odpowiadał na pytania, radził, doglądał. Jestem już 2 miesiące po operacji, widać ewidentną poprawę mojego zdrowia i samopoczucia. Polecam wszystkim tego lekarza, warto mu zaufać :)

Lekarz z powołania, naprawdę "dusza" człowiek. Zdecydowany, konkretny, pełny profesjonalizmu. Moja mama była operowana przez tego lekarza, usunął Jej guza z głowy. Po operacji doglądał osobiście kilka razy dziennie. Naprawdę wspaniały człowiek i lekarz!

polecam jak najbardziej pana Miłosława, jest rzeczowy,dokładny,profesjonalny.

polecam jak najbardziej pana Miłosława, jest rzeczowy,dokładny,profesjonalny.

bardzo kompetentny lekarz, profesjonalista

bardzo kompetentny lekarz, profesjonalista

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Zielona Góra"?

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra