kiedy straciłam moje pierwsze dziecko(urodziło się z wadą) to przy następnej ciąży dołożył wszelkich starań do tego żebym się nie martwiła i w trakcie obecnej ciąży skierował mnie na wszelkie badania abym była pewna ze z dzieckiem jest wszystko bardzo dobrze. W trakcie pobytu w szpitalu byłam pod jego kontrola. PAN DOKTOR to dobry i wyrozumiały człowiek potrafiący podnieść na duchu i zaopiekować się swoja pacjentką

Bardzo dobry dr, miły, uprzejmy a co najważniejsze poważnie podchodzi do problemu. prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona, ponieważ zawsze wszystko mi wytłumaczył, i jak trzeba było to i na duchu podniósł. BARDZO POLECAM

Dr.Matuszczak prowadzil moje 2 ciaze i jestem zadowolona z jego opieki w tym czasie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Pleszew"?

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
Jackowskiego 40/1