Miłosz Turkowski

Co tu się rozpisywać, Miłosz Turkowski jest klasą w swojej klasie, jak czegoś się uprze to koniec.Jest bardzo dobrym i co ważne precyzyjnym a co więcej uczciwym stomatologiem.Klienta najpierw zaznajamia z zagadnieniem, potrafi uzasadnić i wytłumaczyć rację i potrzebą takie a nie innego leczenia uzębienia. Śmiać mi się chce bo byłem świadkiem jak klient chciał wyrwać zęba, a Turkowski zdecydowanie odmówił i powiedział że jest do leczenia. Nie chodziło o naciąganie na kasę lecz przemyślana decyzja górna 3-ka i chłopak 30 lat. Inny wykasowałby sto zł. i po problemie a on wziął 100 zł i powiedział że wyleczy zęba, byłem w szoku. Młodziak chyba nie wie że ząb mu nie wyrośnie. I w tym Turkowski zasługuje na miano solidnego specjalisty w swym fachu, POLECAM.

O niektórych specjalistach nie trzeba dużo pisać: fachowo, konkretnie, uprzejmie, troskliwie, życzliwie, z zaangażowaniem, cierpliwie i profesjonalne- cóż właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jeszcze tylko radio w gabinecie i będzie idealnie. POLECAM i pozdrawiam:)

Jeszcze tylko radio w gabinecie i będzie idealnie. POLECAM i pozdrawiam:)

DZiś byłam na kolejnej wizycie i kolejny raz jestem zachwycona. Zawsze bałam się dentystów a tu jest inaczej. Pełna satysfakcja i zadowolenie. Serdecznie polecam wsZystkim.

Jestem wysoko w ciąży i od siedmiu dni męczył mnie ból zębów nikt nie umiał mi pomoc w Świebodzinie dopiero lekarz Miłosz Turkowski wręcz uratował mi życie dzięki niemu mogę w końcu odetchnąć fachowo i dokładnie zaja się moimi zębami Dziękuję Panie doktorze dziękuję

Dziękuję Panie doktorze dziękuję

Dr Turkowski to stomatolog, który ma doświadczenie i nie zostawia nikogo bez pomocy. Polecam wizytę u tego stomatologa naprawdę warto.

Witam Przed chwilą wruciłam od doktora Turkowskiego trafiłam tam przypadkowo z 4 letnią córeczka ponieważ bolał ją ząbek podczas wizyt u innych stomatologów dziecko nie chciało nawet usiąść na fotelu tu było inaczej. Jest to wspaniały lekarz ale i człowiek , lekarz z powołania a takich jest w dzisiejszych czasach niewielu ma podejście do pacjenta pomimo wielu pacjentów i braku czasu znalazł chwile aby zaoiekowac sie moją córeczką . szkoda że wszyscy lekarze tacy nie są . Dla tego dentysty pacjent jest najważniejszy bardz ale to bardzo polecam tego dentyste.

Lekarz z powolania, idealny dentysta. Po traumie jaka przeszlam u innych dentystow w koncu odnalazlam dr Turkowskiego. Zero bolu, zero stresu, przemila atmosfera (pielegniarka rowniez wspaniala osoba), pelen profesjonalizm i spora wiedza doktora. Polecam wszystkim, ktorzy panicznie boja sie dentysty, oraz tym, ktorym zalezy by ich zeby byly w najlepszych rekach.

Dr ma problemy z organizacją czasu i nie jest najtańszy, ale ma profesjonalne podejście do pacjenta. Myślę że zna się na swojej pracy. Polecam

Myślę że zna się na swojej pracy.
Polecam

Dobry fachowiec,z profesjonalnym podejściem,chce leczyć a nie usuwać!.Dba o pacjenta i czystość w pracy.Polecam !

To lekarz z prawdziwego zdarzenia, nie jest obojętny na ból pacjenta, troskliwie podchodzi do każdego zdarzenia nawet losowego. Polecam wszystkim tego specjalistę, biorąc pod uwagę jego profesjonalizm a także zaangażowanie dla dobra pacjenta. Dziękuję Panie Doktorze za fachowe podejście, pacjentka z Legnicy.