lek. dent. Mirella Czajkowska-Turek

3,3
3,2
2,8
2,8

Pani doktor jest nieuprzejma, niemiła.... Ale nie po to się chodzi do lekarza aby prowadzić pogaduch... Najgorsze jest to, że przy wejściu do gabinetu z dzieckiem Pani doktor już ma założone rękawiczki, w których trzyma długopis i pisze w karcie. Nie ściągając ich dotyka blatu, lampy a potem grzebie w jamie ustnej mojego dziecka. Czy były wymienione po wcześniejszym pacjencie... hmm nie wiem. Włos mi się jeży. Potem leczę u dziecka zajady przez kolejny tydzień. Ona jest bezpieczna, owszem ale moje dziecko nie. Nie polecam. Katastrofa, brudas i nie przestrzega podstawowych zasad.

Gorąco polecam! Po 4 latach i zmianie lekarza po drodze w końcu mam proste zęby, a było co prostować... :) Pani Mirella to świetny fachowiec. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz z powołania. Świetny efekt jej pracy, a koszty wizyt niewysokie w porównaniu z innymi. Naprawdę polecam! Andrzej Pilip

Bardzo dobra lekarka.Przemiła osoba.Gorąco polecam.

Bardzo dobra lekarka.Przemiła osoba.Gorąco polecam.

Strasznie niemiła i nie sympatyczna , wręcz antypatyczna kobieta co zraża na wstępie nie tylko dzieci ale i rodziców . Zdecydowanie nie polecam .

Do Pani Czajkowskiej chodzę z córką. Podchodzi do problemu konkretnie i rzeczowo, mam porównanie ponieważ chodziłam z synem do innego ortodonty. Iwona Lesiewicz

Iwona Lesiewicz

Nie zleciła zdjęcia panoramicznego dziecku pomimo, że góra i dół są bardzo krzywe.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Gliwice"?

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171

Gliwice

Gabinet Psychoterapii
ul. Górnych Wałów 16
ulica 3 Maja 33
41-300 Dąbrowa Górnicza
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Med"
ulica Dolna 1
42-600 Tarnowskie Góry