lekarz Miron Chumięcki

Cudowny człowiek o złotym sercu i znakomity lekarz! Każdy wie jakie panują warunki w szpitalach - tłumy na korytarzach, zmęczone dzieci i zaniepokojeni rodzice. A doktor dla każdego ma czas, spokój, uśmiech i kompetentną pomoc lekarską. Kolejny syn ma na imię MIRON <3

Cudowny człowiek o złotym sercu i znakomity lekarz!
Każdy wie jakie panują warunki w szpitalach -
tłumy na korytarzach, zmęczone dzieci i zaniepokojeni rodzice.
A doktor dla każdego ma czas, spokój, uśmiech i kompetentną pomoc lekarską.

Kolejny syn ma na imię MIRON <3

Najlepszy lekarz na świecie ! Kompetentny, godny zaufania, miły, uprzejmy. Ma super podejście do dzieci, wszystko tłumaczy z uśmiechem na twarzy. Ma zawsze czas do pacjenta. Wszystko wnikliwie i dokładnie analizuje, pyta, a dzięki temu dobiera odpowiednie leczenie i stawia trafne diagnozy. Nigdy nie odmawia pomocy, nawet wtedy, kiedy nie leżeliśmy na oddziale, a nasz pediatra miał dużo pacjentów i nie dał rady syna zobaczyć w danym dniu, to wystarczyło tylko zapytać Pana Doktora M.Chumięckiego, czy zobaczy synka, bo skarży się na uszko. Pan Doktor od razu kazał przyjechać, zbadał ...

Najlepszy lekarz na świecie !
Nigdy nie odmawia pomocy, nawet wtedy, kiedy nie leżeliśmy na oddziale, a nasz pediatra miał dużo pacjentów i nie dał rady syna zobaczyć w danym dniu, to wystarczyło tylko zapytać Pana Doktora M.Chumięckiego, czy zobaczy synka, bo skarży się na uszko. Pan Doktor od razu kazał przyjechać, zbadał synka i podjął odpowiednie leczenie. Jestem mu wdzięczna za każdą wizytę, za każdą diagnozę i za każde leczenie mojego dziecka. Gdyby nie Pan Doktor, syn nadal dostawałby kolejne antybiotyki, które w Ligocie dostawał notorycznie, które- jak się potem okazało nie były do końca dziecku potrzebne..
Cieszę się, że poznałam Pana Doktora, bo to ANIOŁ, nie człowiek. Nie znam drugiego tak dobrego lekarza i człowieka, od którego bije radość życia i chęć pomocy innym. Zawsze dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Dużo dobrego zawdzięczam Dr Chumięckiemu.

Z córką trafiliśmy na oddział pediatryczny w Tychach, podczas jego dyżury weekendowego. Dostaliśmy znakomitą pomoc. Pan doktor wraz z paniami pielęgniarkami otoczyli nas bardzo dobrą opieką, robiąc szereg badań. To co nas dodatkowo ujęlo, to bardzo ciepłe i empatyczne podejście do dziecka. A tamta noc raczej nie należała do spokojnych na oddziale.

Pan doktor to złoty człowiek. Nie spotkałam chyba tak empatycznego lekarza. Zdenerwowana trafiłam z córka na oddział, pan doktor od razu kojącym głosem uspokoił, wszystko wytłumaczył co i jak. Bardzo dokładnie badał. Po kilku godzinach spędzonych na izbie, córka była wykończona, nie potrafiłam jej uspokoić, wiec pozwoliłam sobie zgasić światło w pokoju badan gdzie przebywałam, córka zasnęła przy piersi. Pan doktor przyszedł i nie zapalił swiatla, czytał wypis i wszystkie zaleceni przy łunie światła z pokoju obok, to rozczuliło moje serce! Więcej takich lekarzy ❤️

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Zawsze z uśmiechem, spokojem i fantastycznym podejściem do dziecka. Profesjonalizm i powołanie w najlepszej postaci.

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.Podejscie do dzieci fantastyczne,rodzicom wszystko wytłumaczy,bez pośpiechu.Zawsze z uśmiechem na twarzy.Do tego niezwykle dokładny i kompetentny.Najlepszy pediatra z jakim mieliśmy styczność.

Świetny lekarz, całkowicie poświęca się swojemu zawodowi, super podejście do dzieci oraz rodziców. Cierpliwy, dokładny, godny polecenia w 100%

Anioł nie człowiek. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza, z takim podejściem do dziecka jak i rodzica. Przyjęcie z uśmiechem na twarzy.Jedna rozmowa z Panem Doktorem dała mi więcej niż kilka wizyt u innych lekarzy. Usiadł, w spokoju wszystko wytłumaczył,jasno, zrozumiałe. Naprawdę gdyby było więcej takich lekarzy to i wizyty u nich nie wzbudzałyby strachu u dzieci i rodzica, a zaufanie do nich też byłoby większe. Polecam z całego serca!!!!

Chociaż jako laik osmielam się jednkoż wysoko ocenić fachowość Pana Doktora. Przede wszystkim już z autopsji stwierdzam, że Doktor podchodzi holistycznie do procesu leczenia nie zapominając o psychologicznej stronie tego procesu. Podkreślić zatem należy podmiotowe traktowanie pacjenta, szacunek, życzliwość i wyrozumiałość.

Chociaż jako laik osmielam się jednkoż wysoko ocenić fachowość Pana Doktora.

Lekarz z powołania Pani dr na nocnej opiece krzykiem i burczeniem wysłała nas na oddział gdzie Pan dr. mimo że była 2 w nocy z uśmiechem wszedł przebadał dokładnie dziecko wyjaśnił wszystko bez krzyku pośpiechu czy burczenia, że został obudzony. Pierwszy raz spotkałam się z tak miłym i kompetentnym lekarzem pediatrą