lekarz Mirosław Barcikowski

Naprawdę polecam.Moja córka powiedziała,że chce leczyć ząbki tylko u Pana droktora! Rozmawia z dzieckiem, mówi co będzie robił.Pani higienistka przesympatyczna. Polecam w 100%.

Bardzo ale to bardzo polecam tego Pana jak i rowniez Pania higienistke. Balam sie chodzic do dentysty( zrzilam sie poprostu) ale ten Pan zostal polecony wiec poszlam z wielkim strachem a wyszlam z usmiechem na twarzy :) Bardzo mily Pan jak i Pani, godni polecenia :) Wszystko super bez bolu, mila rozmowa jak i tlumaczenie :) Cena tego godna :) Napewno przyjde na kolejna wizyte :) Polecam

Najlepszy dentysta ever. Chodzę sama ponad 10 lat do Pana doktora- teraz również wiztę zaliczyła moja 3 letnia córka która po plombowaniu małej dziurki w jedynce powiedziała na do widzenia " ja tu jeszcze wrócę " POLECAM

POLECAM

Pan doktor rzeczowy, kompetentny, wszystko wyjasnia, podchodzi spokojnie, bez pospiechu, leczy bezbolesnie! Jakosc uslugi wysoka, ceny niewygorowane. Poza tym sympatyczny, stwarza atmosfere pelnego luzu :) Śmiało polecam!!! Osobiscie jestem bardzo zadowolona i ciesze sie, ze trafilam na Pana M. Barcikowskiego.

DOKTOR NA 5+ SUPER PODEJŚCIE DO PACJENTA,MOJA CÓRKA WRĘCZ Z USMIECHEM NA TWARZY MASZERUJE DO DENTYSTY!!!! DZIĘKUJEMY :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Słupsk"?

Nowowiejska 3 lok. 32

Kopernika 2 lok. 1