lekarz Mirosław Biela

Ginekolog położnik, Cytolog

Na początku byłam zadowolona z dr Bieli. Gdy zaszłam w ciążę pan doktor planował częste wizyty, niektóre były wyłącznie po to by wyciągnąć kasę, łącznie 15 wizyt! Żadnej kartoteki, za każdym razem pytanie co robiliśmy. Z niechęcią do dr dotrwałam do końca ciąży. Gdyby nie pandemia i pozamykane gabinety od razu zmieniłabym lekarza. Nie polecam!

Na początku byłam zadowolona z dr Bieli.

Nie dba o komfort pacjentek, ignoruje pytania i nie udziela odpowiedzi, nie tłumaczy co komu dokładnie dolega i nie powiedział nawet co dokładnie mi jest!! Nie dowiedziałam się NICZEGO

Wybralam sie do niego po przeczytaniu dobrych opinii.To byl moj blad.Nie uprzejmy , zlekcewazyl moje dolegliwosci.Pozostaje wielki niesmak po wizycie.Wszystkim odradzam.

Trudno mi się zgodzić z dobrymi opiniami o tym lekarzu. Pan dr przyjmuje również w ramach NFZ i w ramach tychże usług jego postać pozostawia wiele do życzenia. Wizyty mają służyć co najwyżej wpisaniu pomiarów, najlepiej nie zadawać żadnych pytań bo odpowiedzi są nader opryskliwe, zupełnie inaczej traktuje pacjentki prywatne. Nie polecam.

Bardzo dobry lekarz, chodzę do niego od paru lat i jestem zadowolona. Uprzejmy,rzetelny, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Zdecydowanie polecam!

Czuję się naprawdę dobrze wiedząc że moim zdrowiem zajmuje sie ten właśnie lekarz.

Jeden z najlepszych na jakiego w swoim życiu trafiłam....a było ich kilku:) Prowadził moją ciąże, która była zagrożona...w pierwszym miesiącu trafiłam do szpitala<nawet nie wiedziałam,że jestem w ciąży> w szpitalu dłuugo się zastanawiałam jakiego wybrać lekarza prowadzącego i kilka osób poleciło mi dr Bielę. I to był dobry wybór. Miałam szczęście bo miał dyżur podczas mojego porodu...polecam

Może na prywatnej wizycie jest bardzo miły, lecz ja chodziłam do niego na kasę- a tu nie powala uprzejmością, jest raczej opryskliwy, nie odpowiada na zadane pytania, w ogóle nie chce kierować na żadne badania a jak przyszłam z prywatnymi wynikami, że mam wirusa ureaplazmy dał mi jakąś maść przeciwgrzybiczną!!!! Dlatego zdecydowanie go odradzam!

WSPANIAŁY LEKARZ!1 JEST MOIM LEKARZEM OD 14 LAT , POLECAM POD KAŻDYM WZGLĘDEM !

WSPANIAŁY LEKARZ!1 JEST MOIM LEKARZEM OD 14 LAT , POLECAM POD KAŻDYM WZGLĘDEM !

Wspaniały lekarz! Doskonałe podejście do pacjentki i jej problemów. prowadzi moją drugą ciążę:) Jestem bardzo zadowolona.