lekarz Mirosław Biela

Ginekolog położnik, Cytolog

Bardzo dobry lekarz, chodzę do niego od paru lat i jestem zadowolona. Uprzejmy,rzetelny, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Zdecydowanie polecam!

Trudno mi się zgodzić z dobrymi opiniami o tym lekarzu. Pan dr przyjmuje również w ramach NFZ i w ramach tychże usług jego postać pozostawia wiele do życzenia. Wizyty mają służyć co najwyżej wpisaniu pomiarów, najlepiej nie zadawać żadnych pytań bo odpowiedzi są nader opryskliwe, zupełnie inaczej traktuje pacjentki prywatne. Nie polecam.

Jeden z najlepszych na jakiego w swoim życiu trafiłam....a było ich kilku:) Prowadził moją ciąże, która była zagrożona...w pierwszym miesiącu trafiłam do szpitala<nawet nie wiedziałam,że jestem w ciąży> w szpitalu dłuugo się zastanawiałam jakiego wybrać lekarza prowadzącego i kilka osób poleciło mi dr Bielę. I to był dobry wybór. Miałam szczęście bo miał dyżur podczas mojego porodu...polecam

Wybralam sie do niego po przeczytaniu dobrych opinii.To byl moj blad.Nie uprzejmy , zlekcewazyl moje dolegliwosci.Pozostaje wielki niesmak po wizycie.Wszystkim odradzam.

Czuję się naprawdę dobrze wiedząc że moim zdrowiem zajmuje sie ten właśnie lekarz.

Wspaniały lekarz! Doskonałe podejście do pacjentki i jej problemów. prowadzi moją drugą ciążę:) Jestem bardzo zadowolona.

WSPANIAŁY LEKARZ!1 JEST MOIM LEKARZEM OD 14 LAT , POLECAM POD KAŻDYM WZGLĘDEM !

WSPANIAŁY LEKARZ!1 JEST MOIM LEKARZEM OD 14 LAT , POLECAM POD KAŻDYM WZGLĘDEM !

najlepszy ginekolog jakiego do tej pory spotkałam

najlepszy ginekolog jakiego do tej pory spotkałam

Może na prywatnej wizycie jest bardzo miły, lecz ja chodziłam do niego na kasę- a tu nie powala uprzejmością, jest raczej opryskliwy, nie odpowiada na zadane pytania, w ogóle nie chce kierować na żadne badania a jak przyszłam z prywatnymi wynikami, że mam wirusa ureaplazmy dał mi jakąś maść przeciwgrzybiczną!!!! Dlatego zdecydowanie go odradzam!

Dr Biela był moim lekarzem ponad 2 lata. Wszystko było w najlepszym porządku, dopóki nie przytrafiła mi się nawracająca infekcja. Pół roku biegałam do gabinetu i nic...a przydałyby się po prostu badania :) Zmieniłam lekarza i teraz jest w porządku, dlatego mam mieszane uczucia, chociaż przyznam, że Pan doktor jest bardzo sympatyczny :)