lekarz Miroslaw Bulek

Lekarz dobry, ale zakręcony. Za bardzo zakręcony.. szybko i haotycznie tlumaczy leczenie, myli recepty.. masakra roztrzepany strasznie, aczkolwiek można go polecić bo leczy dobrze;)

Takich lekarzy jak dr.Bulek służba medyczna bardzo potrzebuje. Perfekcyjna podejście do pacjenta i pełnie zaangażowanie w wykonywany zawód. Polecam każdemu;)

LEKARZ JAKICH MALO JUZ NA TYM SWIECIE, NIEDOSCIGNIONY SPECJALISTA, KOMPETETNY, UPRZEJMY, ZAWSZE USMIECHNIETY, POSWIECA PACIENTOWI DUZO CZASU, TLUMACZY CHOROBE ORAZ METODY JEJ LECZENIA, KOMPLEKSOWO PODCHODZI DO PROBLEMU ZDROWOTNEGO, WZBUDZA ZAUFANIE, LEKARZ GODNY POLECENIA I NASLADOWANIA PRZEZ NNYCH LEKARZY BIERZCIE Z NIEGO PRZYKLAD.

Nie polecam tego lekarza!!!!!wszystko szybko,byle bybylo,sposob w jaki odnosi sie do kobiet daje wiele do zyczenia,nie polecam,jesli dbacie o swoje dziecko i chcecie dla niego jak najlepiej to omijajcie tego pseudopediatre szerokim lukiem!!!!!

Chętny do pomocy ,każdy wychodzący pacjent wie co jest z nim ,chce pomóc ,daje skierowania do dalszych badań aby dokładnie wiedzieć co jest.Polecam