lek. dent. Mirosław Ciszak

To jest najlepszy lekarz w Skarżysku.Lecze się od wielu lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko jest wykonywane perfekcyjnie . Mam do Pana Ciszaka ogromne zaufanie.

W 100% polecam. Dentysta jak żaden inny. Kilkanaście razy Pani dentystka X leczyła mi jednego zęba i zawsze było coś nie tak. Poszłam raz Pana doktora Ciszaka i po pierwszej wizycie widziałam już poprawę. Raz zrobi zęba i masz święty spokój na lata. Bardzo przyjemny, wyjaśni każdą kwestie i odpowie na wszystkie pytania.

Dwie ortodontki w Kielcach "zalecały"usunięcie zębów u mojej 11-letniej córki, żeby dało się wyprostować. Przypadkiem dostałam numer do dr Ciszaka. Powoli, bo proces rozszerzania szczęki szybki nie jest, ale skutecznie wszystko pięknie się zmieściło. Uśmiech ma piękny i bez żadnych braków. Jeśli ktoś chce szybko "zrobić" sobie uśmiech, niech idzie gdzie indziej i powyrywa zdrowe zęby, bo tak teraz się je prostuje. Ja jestem bardzo szczęśliwa, że moje dziecko nie musiało usuwać zdrowych pięknych zębów, bo komuś się nie chciało poświęcić czasu na taki prosty zabieg. Najlepiej kazać kupić stały aparat za kupę forsy. Dla mnie ten lekarz jest godny polecenia.

Do Pana Doktora chodzę od lat, od czasu zdjęcia aparatu są to rzadkie wizyty. Jeden z poprzednich ortodontów zaproponował mi wyrwanie jedynki! Pan Doktor wyrównał mi zęby bez usuwania czegokolwiek (usunięcie dwóch ósemek było niezwiązane ściśle z leczeniem ortodontycznym). Zawsze ostateczną decyzję rozważa z pacjentem. Jeśli się poprosi przyjmie jak najszybciej, niestety swoje trzeba odczekać, są ciągłe opóźnienia, ale warto uzbroić się w cierpliwość :) Lekarz jest miły i kulturalny. Zanim zostałam pacjentką Pana Doktora jeździłam też do Warszawy, zupełnie niepotrzebnie tracąc czas i pieniądze. Niestety nie wiedziałam, że dobrego specjalistę można znaleźć w Skarżysku. Ze swojej strony polecam Pana Doktora. Dla mnie fakt, że leczenia może i trwa dłużej, ale za to bez wyrywania zębów jest zdecydowaną zaletą. Jeśli ktoś ze względów finansowych woli zęba usunąć to myślę, że taką decyzję dałoby się uzgodnić z Panem Doktorem informując go, o tym, że zależy nam na czasie. Jedynym mankamentem są wieczne kolejki i opóźnienia.

Zgadzam się z poprzednimi opiniami na temat tego lekarza. Szkoda czasu i pieniędzy.Przedłuża leczenie a efekt po zdjęciu aparatu jest niesatysfakcjonujący.Zęby są wystające i naprawdę nie wyglądają na wyprostowane...!!!

Pomimo poniższych opinii, naprawdę polecam.

Pomimo poniższych opinii, naprawdę polecam.

Niekompetentny pseudo lekarz dla którego liczą się jedynie pieniądze. Przedłuża "leczenie" najdłużej jak tylko się da aby wyciągnąć dodatkowe pieniądze za wizyty. Umawiając się z nim przypuśćmy na 17 tzreba czekac dodatkowo około 2 godzin w poczekalni.

Zdecydowanie nie polecam. Wieczne opóźnienia, kolejki i obsługiwanie trzech pacjentów w tym samym czasie. Widać, że ważna jest głównie ilość obsługiwanych pacjentów, w takiej sytuacji jakość schodzi na drugi plan.

nie polecam ,bardzo wygórowane ceny za plombę płaci się 200 zł,nieestetycznie dobrane kolorystycznie a do tego jedna z dwóch wykonanych plomb wypadła częściowo po 8 miesiącach doktor nie uznał mi gwarancji a inny lekarz do którego się zgłosiłam powiedział,że to skutek próchinicy którą mi zostawił dr Ciszak i dlatego odpadło,więc ostrzegam wszystkich przed tym gabinetem,pamiętajcie to że doktor się uśmiecha to nie wszystko

Chciałabym przestrzec wszystkich przed tym pseudo ortodontą. Nie wiem jak leczy zęby ale jeśli chodzi o ortodoncję to wg mnie i wielu pacjentów, czas, metody leczenia i jego efektywność pozostają wiele do życzenia. Jeśli chcecie oszczędzić czas, pieniądze i być zadowolonym z leczenia to omijajcie tego lekarza szerokim łukiem.