dr n. med. Mirosław Dąbkowski

Psychiatra

3,5
3,6
3,6

Wystawiam opinię dr. Dąbkowskiemu po raz pierwszy od kiedy 3 lata temu zaczęłam się u niego leczyć. Jest lekarzem o najwyższych kompetencjach, rzeczowym, zadającym wiele pytań. Niestety, nie interesuje mnie, czy jest miły, bo ważniejsze są dla mnie efekty leczenia. Po 3 latach wiem o swojej chorobie bardzo duzo i - dzięki niemu - mam też do niej właściwe podejście. Wypróbowaliśmy "razem" naprawdę wiele zestawów leków, Dąbkowski zawsze wszystko zmienia z moimi życzeniami. Na wizytę w Tor lub Byd można umówić się nawet dzień przed (ale czeka się sporo, lepiej przyjść wcześniej, bo i tak kto pierwszy ten lepszy, godziny są dla picu); można zadzwonić w razie problemu. Prosze jednak pamiętać, że to nie psychoterapeuta i nie będzie z państwem rozmawiał o problemach w dzieciństwie. Niemniej mało która wizyta trwa krócej niż pół godziny. Polecam ze względu na kompetencje i życzliwość do pacjenta.

nie polecam. lekarz wystawił złą diagnozę przez co mój stan bardzo sie pogorszył. faszerował mnie niepotrzebnymi lekami. obecny lekarz odstawił większość. przyjmowałam 11 tabletek dziennie. teraz 5. więc nie męcze się tak. wizyta trwała jakieś 15 minut. maksymalnie. szybkie pytanie co słychać i zaraz rozmowa schodziła na temat leków. uważam że lekarz powinien też umieć porozmawiać i wysłuchać. żadnej próby zrozumienia nie było. czułam sie przytłoczona przez co tym bardziej mój stan się pogarszał. wizyty i leczenie nic nie dały więc osobiście nie polecam. mi Pan Dąbkowski nie pomógł, wręcz ...

przyjmowałam 11 tabletek dziennie. teraz 5. więc nie męcze się tak.
wizyta trwała jakieś 15 minut. maksymalnie.
czułam sie przytłoczona przez co tym bardziej mój stan się pogarszał. wizyty i leczenie nic nie dały więc osobiście nie polecam. mi Pan Dąbkowski nie pomógł, wręcz mam żal do niego, ale zmieniłam lekarza i jest w porządku.

Niestety leczenie u dr Dąbkowskiego nie było skuteczne. Zamiast na podstawach choroby skupia się na niwelowaniu objawów. Mało rozmawia z pacjentem, wizyty trwają 10-15min, czasem miałam wrażenie, że moje objawy zna lepiej niż ja sama. Przepisuje górę leków, często niezgodnie z przeznaczeniem. Nie polecam leczenia u niego depresji ani zaburzeń odżywiania.

Nie polecam leczenia u niego depresji ani zaburzeń odżywiania.

Hmm...trudno tego lekarza ocenić. Jest uprzejmy, ale zawsze gdzieś się spieszy, w związku z czym wysłuchuje pacjenta w krótkim czasie. Sprawia dobre wrażenie, ale jest raczej niecierpliwy. Patrzy na człowieka z lekką pobłażliwością, tak, że czułam się przy nim jak małe dziecko, które coś spsociło. Doradza dobrze, aczkolwiek nie można podważać jego diagnozy, nawet jeśli dostało się ją po kilku krótkich wizytach. Na pewno wzbudza zaufanie, także można spróbować iść do Niego, a nuż widelec komuś pomoże.

Pan doktor pomógł nam w sytuacji prawie beznadziejnej. To doskonały specjalista, posiadający ogromne doświadczenie i potrafiący kompleksowo podejść do problemu. Wzbudza zaufanie, podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Wdzięczna matka.

Moim zdaniem jest dobrym lekarzem .Nikt nie jest cudo twórca .ale zna się na tym co robi,nie faszeruje lekami które uzalezniają, a jak już je zapisuje to uprzedza o możliwych skutkach uzaleznienia, karze zazywać tylko w sytuacjach bardzo stresowych.

Profesjonalny, kulturalny, taktowny i ciepły czlowiek. Po wielu nietrafionych diagnozach postawionych przez innych lekarzy, jedynie on potrafił odpowiednio dobrać leczenie. Odpowiednio, czyli tak, ze mimo choroby, można normalnie funkcjonować, pracować, mieć rodzinę. Nie przepisuje bezmyślnie leków, powodujących otępienie, lecz z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Polecam!

BARDZO KOMPETENTNY LEKARZ! MIŁY,SYMPATYCZNY,POPROSTU LUDZKI! POLECAM Z CAŁEGO SERCA. A,JEŚLI CHODZI O KRYTYKĘ!- NAWET SAN PAN BÓG NIE POMOŻE,JEŚLI SIĘ NIE WSPÓŁPRACUJE Z LEKARZEM! TABLETKI TO TYLKO CZĘŚĆ TERAPII! JA U PANA DR.DĄBKOWSKIEGO LECZĘ SIĘ OD 1994" I NIE ZAMIENIŁABYM GO NA 100 INNYCH LEKARZY WDZIĘCZNA PACJENTKA ANETA

BARDZO KOMPETENTNY LEKARZ!
MIŁY,SYMPATYCZNY,POPROSTU LUDZKI!
POLECAM Z CAŁEGO SERCA.
TABLETKI TO TYLKO CZĘŚĆ TERAPII!
JA U PANA DR.DĄBKOWSKIEGO LECZĘ SIĘ OD 1994"
I NIE ZAMIENIŁABYM GO NA 100 INNYCH LEKARZY
WDZIĘCZNA PACJENTKA ANETA

Lekarz z powołaniem, kompetentny, miły, uprzejmy. Potrafi dostosować leczenie do oczekiwań pacjenta. Człowiek z ogromnym poczuciem humoru, potrafi rozładować napięcie i podnieść człowieka na duchu! olecam gorąco, naprawdę warto!

Naprawdę bardzo dobry specjalista. Bardzo ciepły i taktowny. Wychodzi na przeciw oczekiwaniom - stara się dostosować sposób leczenia do indywidualnych preferencji, oczywiście skuteczność leczenia pozostaje priorytetem. Naprawdę, polecam tego lekarza.