lekarz Mirosław Denisiuk

Laryngolog

Byłam na wizycie w prywatnym gabinecie przed świętami. Lekarz stwierdził, że sprawa jest poważna i wymagająca pilnego zabiegu operacyjnego. Otrzymałam skierowanie na oddział i zapewnienie, że sam zajmie się wyznaczeniem terminu zabiegu (zabieg miał być wykonany między świętami a sylwestrem). Mój stan się pogorszył a Pan doktor nie odebrał telefonu, nie wyznaczył dnia zabiegu i już się nie odezwał. Najważniejsze, że przytulił swoje 180zł a ty się człowieku sam zajmij sobą. Nie polecam takiego lekarza, u którego liczy się tylko kasa a nie człowiek. Przykre to.

Niestety nie bylam u tego lekarza na prywatnej wizycie wiec dlatego tak mnie potraktowal. Byl nieuprzejmy i gburowaty. To moi Pantwo jest wyznacznikiem kompetencji lekarzy

Świetny lekarz. Wysłucha, dokładnie przebada, zawsze wyjaśni; rzeczowo i jasno opisze skąd mogą brać się objawy i jak im zapobiegać. Rozwieje wszelkie wątpliwości, poświęci czas i wysłucha. Nie zbagatelizuje objawów, a nawet zauważy to czego inni lekarze nie byli w stanie dostrzec. W dzieciństwie naprawił źle wykonany zabieg operacyjny wycięcia trzeciego migdałka (przeprowadzony u innego lekarza) i podciął boczne, operacja przeprowadzona w super warunkach, która zdecydowanie poprawiła komfort życia, nie zdażają mi się już ataki duszności bez żadnej przyczyny, przez które nawet trafiałam na pogotowie. Doradził jakie badania warto zrobić ...

Świetny lekarz. Wysłucha, dokładnie przebada, zawsze wyjaśni; rzeczowo i jasno opisze skąd mogą brać się objawy i jak im zapobiegać. Rozwieje wszelkie wątpliwości, poświęci czas i wysłucha. Nie zbagatelizuje objawów,  a nawet zauważy to czego inni lekarze nie byli w stanie dostrzec. W dzieciństwie  naprawił źle wykonany zabieg operacyjny wycięcia trzeciego migdałka (przeprowadzony u innego lekarza) i podciął boczne, operacja przeprowadzona w super warunkach, która zdecydowanie poprawiła komfort życia, nie zdażają mi się już ataki duszności bez żadnej przyczyny, przez które nawet trafiałam na pogotowie. Doradził jakie badania warto zrobić i przepisał trafione leki na moje problemy z zatokami. Po latach przyjeżdżam do pana doktora Denisiuka na konsultację nawet z innego miasta i województwa. Najlepszy lekarz ever i z pewnością zasługuje nawet na 6****** :) (ale niestety nie ma możliwości dodania takiej oceny na portalu). Profesjonalnie podchodzi nawet albo zwlaszcza do "małego pacjenta". Bardzo sympatyczny i z poczuciem humoru. Szczerze polecam i oby jak najwięcej takich specjalistów z powołaniem!!! Bardzo zadowolona pacjentka Natalia Hermann.

Witam, mam bardzo ważne pytanie, moze któraś z osób cierpiała bądź cierpi na to samo. Otóż moja Mama jest po operacji zatok wiele lat temu. Jej stan był mianowicie taki, ze ropa w prawej zatoce naruszyła tkankę kostką. Mamę operowano 7 h. Po około roku nasilił się świąd, mrówczenie skóry, a operacja została przeprowadzona ok. 10 lat temu. Po dzień dzisiejszy Mama cierpi, drapie tą stronę twarzy aż do krwi. Lekarze są bezradni, powiedzieli ze nerwy zostały poprzecinane. Zostały wykonane badania krwi, wymazu z nosa, z podrapanej skóry i nic, podobno wyniki są dobre. Proszę o pomoc. Pozdrawiam serdecznie

Swietny lekarz, profesjonalne podejscie, chyba najbardziej kompetentny specjalista tej dziedziny z jakim mialem do czynienia. Jest to czlowiek o naprawde wielkim doswiadczeniu. W 100% polecam!

Trafiłem do gabinetu dr. Denisiuka w prywatnej przychodni Uni-Med z polecenia. Wcześniej byłem u kilku specjalistów lecz ciągle było żle. Wizyta prywatna średnio droga, ale jaki efekt.Trafna diagnoza(wreszcie)i wszystko wyjaśnione i odpowiednie leki. Jedyny mankament to, ze musiałem trochę czekać, doktor poświęca sporo czasu każdemu pacjentowi.Gabinet jest na piętrze, poczekalnia bardzo ładna, mozna ogladać TV. Serdecznie polecam lekarza i jego przychodnię. Wszystko super.