Dno, dno i kilogram mułu... Mamy sytuację pandemii, wczoraj (26.03.2021) pojawiłam się w swojej przychodni NFZ o godz. 16 aby wybłagać o skierowanie na badanie COVID dla mojej siostry (przebywa od tygodnia na kwarantannie z osobą zakażoną i wczoraj w dzień zaczęła mieć bardzo silne objawy doprowadzające do kaszlu i poważnych duszności). Ze względu na to, że nikt nie może jej udzielić pomocy bez pozytywnego wyniku testu, to chciałam załatwić jej najszybciej skierowanie na test od lekarza pierwszego kontaktu. W rejestracji w przychodni otrzymałam informację, że lekarz już jest po pracy i nie przyjmuje (siedział za ścianą obok). Pani z rejestracji była 3 razy u lekarza z prośbą ode mnie, aby tylko wypisał skierowanie. Otrzymałam 3 razy tę samą odpowiedź od dr Figury - numer telefonu na kartce do nocnej opieki medycznej żeby zadzwonić sobie do kogoś po 18. Błagałam przez 40 minut, bo siostry stan się pogarszał. Przez całe 40 minut siedzący za ścianą lekarz tłumaczył że jest po pracy i nie interesuje go to. Jeśli tak wygląda walka z pandemią i kontakt z LEKARZEM PIERWSZEGO KONTAKTU to żałosna sprawa. Zero empatii, etyki lekarza oraz świadomości zagrożenia zdrowia i życia. Odradzam jakikolwiek kontakt medyczny z tym lekarzem.

Byłam u doktora w ramach NFZ. Zazwyczaj unikam państwowej służby zdrowia ze względu na podejście do pacjenta, a tu miła niespodzianka. Doktor zrobił obszerny wywiad i zlecił wszystkie potrzebne badania. Polecam lekarza. Fachowy i kulturalny, zainteresowany zdrowiem pacjenta.

Niestety Pan doktor zapomniał o ślubowaniu lekarskiej przysięgi HIPOKRATESA, która między innymi mówi " dobro i zdrowie pacjenta jest najważniejsze" Sprzedał się jako orzecznik ZUS i niszczy pacjentów starających się o rentę.

Polecam wszystkim dr. Figurę. Życzyłabym sobie spotykać wszędzie podobnych lekarzy.

Niestety Pan doktor zapomniał o ślubowaniu lekarskiej przysięgi HIPOKRATESA, która między innymi mówi " dobro i zdrowie pacjenta jest najważniejsze" Jest osoba zadufaną w sobie, jest nieuprzejmy. Nie jest przygotowany do wizyty - z niechęcią zagląda do kartoteki. Nie wysłuchuje pacjenta, przerywa wypowiedzi. Fatalnie trafiłam. Nie polecam. szybko zmieniłam lekarza. Zdecydowanie odradzam !!!

WSPANIAŁY lekarz !!! POLECAM wszystkim !!! Po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się zdrowszy na ciele, a także duchu! Panie doktorze, bardzo dziękuję !!!

WSPANIAŁY lekarz !!!

POLECAM wszystkim !!!

Po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się zdrowszy na ciele, a także duchu!

Panie doktorze,
bardzo dziękuję !!!