3,2
3,4

Byłam u doktora w ramach NFZ. Zazwyczaj unikam państwowej służby zdrowia ze względu na podejście do pacjenta, a tu miła niespodzianka. Doktor zrobił obszerny wywiad i zlecił wszystkie potrzebne badania. Polecam lekarza. Fachowy i kulturalny, zainteresowany zdrowiem pacjenta.

Polecam wszystkim dr. Figurę. Życzyłabym sobie spotykać wszędzie podobnych lekarzy.

Niestety Pan doktor zapomniał o ślubowaniu lekarskiej przysięgi HIPOKRATESA, która między innymi mówi " dobro i zdrowie pacjenta jest najważniejsze" Sprzedał się jako orzecznik ZUS i niszczy pacjentów starających się o rentę.

WSPANIAŁY lekarz !!! POLECAM wszystkim !!! Po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się zdrowszy na ciele, a także duchu! Panie doktorze, bardzo dziękuję !!!

WSPANIAŁY lekarz !!!

POLECAM wszystkim !!!

Po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się zdrowszy na ciele, a także duchu!

Panie doktorze,
bardzo dziękuję !!!

Niestety Pan doktor zapomniał o ślubowaniu lekarskiej przysięgi HIPOKRATESA, która między innymi mówi " dobro i zdrowie pacjenta jest najważniejsze" Jest osoba zadufaną w sobie, jest nieuprzejmy. Nie jest przygotowany do wizyty - z niechęcią zagląda do kartoteki. Nie wysłuchuje pacjenta, przerywa wypowiedzi. Fatalnie trafiłam. Nie polecam. szybko zmieniłam lekarza. Zdecydowanie odradzam !!!