dr Mirosław Filec

Alergolog, Pediatra

Trafiłam z córeczką 10msc do Pana Doktora na świąteczną opiekę w Szpitalu w Raciborzu-Pan Doktor dokładnie córkę zbadał i przepisał odpowiednie leki a przy tym był bardzo uprzejmy co w dzisiejszych czasach rzadko spotykane wśród lekarzy. Bardzo dokładnie opisał jak podawać leki. Chętnie poszłabym w razie potrzeby na wizytę prywatną do Pana Doktora. Godny polecenia!

Najlepszy lekarz dzieciecy w Rybniku. Konkretny, rzeczowy, a co najważniejsze skuteczny. Najskuteczniejszy! Niejednokrotnie wyleczyl moja córkę, a ostatnio wnuczke. Polecam z ręką na sercu.

Polecam z ręką na sercu.

Dziś w przychodni w Boguszowicach odmówił przyjęcia mojego syna (5 lat, bolało go w klatce piersiowej),stwierdził że oddział ratunkowy czynny jest od 18.00 a była 15.20.Chyba śpieszyło mu się do swojego prywatnego gabinetu-kasa,kasa. Co to za lekarz??? A gdzie indziej przyjęli od razu.

A ma ktoś może nowy nr.telefonu aby się zarejestrować do Pana doktor.Mam przyjechac do kontroli ale nie mogę się dodzwonic a naprawdę LEKARZ SUPER!! godny polecenia.

bo dr Filec to nie tylko lekarz z powołania to również człowiek o wielkim sercu leczył przed laty dwóch moich synów kompetentny z prawdziwym poświęceniem i należytą uwagą zajmuje się pacjentem i co najważniejsze skutecznie leczy polecam

Lekarz mojej corki od 10lat.Naprawde go polecam!!!

Lekarz mojej corki od 10lat.Naprawde go polecam!!!

NIE POLECAM, nie potrafi wyleczyć, podaje ciągle te same leki, mino iż mówi się, że NIE DZIAŁAJĄ !

Gorąco polecam dr Filca. Wyleczył moja córkę w ciagu kilku miesięcy z astmy oskrzelowej. Zawsze dziecko dobrze osłuchał, kilka razy tłumaczył sposób podawania leków. Jest konpetentnym lekarzem, takiego bym sobie zyczyła zawsze spotkać.

Nie znam lepszego,bardziej kompetentnego lekarza!!..i nie chodzi o propagandę,lecz o serce z jakim ten lekarz podchodzi do pacjentów.Nasza ostatnia wizyta była w 2005 roku,mieszkaliśmy wtedy w Żorach,ale żaden lekarz nie potrafił pomóc naszemu dziecku,wciąz były syropki,antybiotyki i szpital..tenże skończył się wraz z zapoczątkowaniem naszych wizyt u pana doktora..w między czasie zmieniliśmy adres zamieszkania,inni lekarze..i szczerze mówiąc nie pomogły pieniądze za wizyty prywatne..u tego lub innego lekarza..obecnie syn ma 13 lat,mieszkamy 1,5 godziny jazdy samochodem od miejsca gdzie przyjmuje pan doktor..i mocno zastanawiamy się czy nie bacząc na długość podróży wrócić...bo tylko ten lekarz sprawiał,że nasze dziecko po trzech dniach choroby było jak nowo narodzone..a co istotne z tego co pamiętam..tytułowani lekarze z Żor za wizytę prywatną(w ogóle nie przynoszącą jakiś wymiernych skutków)życzyli sobie podwójną stawkę..a pan doktor Filec zawsze skromnie,symbolicznie a jakże fachowo podchodził do schorzenia.Szczerze polecam,człowiek dusza..byc może nie zdaje sobie nawet sprawy z tego jak jesteśmy,byliśmy mu wdzięczni:)..Pozdrawiam

Leczę się u doktora od 1996r, zawsze trafna diagnoza jak i samo leczenie, szczerze polecam