3,9
3,9

Wspaniały lekarz i dziwią mnie nieprzychylne opinie. Kilka lat leczyłam się u różnych specjalistów z powodu moich dolegliwości bólowych stopy i znacznego zniekształcenia palców i kości śródstopia. Pan doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczył i podjął stosowne leczenie. Jest bardzo uprzejmy i poświęcił mi dużo czasu aby rozwiać moje wątpliwości. To bardzo dobry specjalista w dziedzinie ortopedii najlepszy, którego poznałam, godny polecenia. Obecnie jestem po zabiegu operacyjnym i zdrowieję i widzę niesamowitą poprawę jakby nową moją stopę.

Lekarz jest postrzegany jako świetny specjalista. W szpitalu Wojewódzkim, gdzie pracuje odbieram go jako bezdusznego, czekającego na łapówkę gościa. Nic nie potrafi normalnym trybem załatwic, pacjent czeka na jego opinię 12 dni, podczas których hotelowo sobie przebywa w szpitalu. Cokolwiek ten lekarz powie pacjentowi jest bez sensu, bo nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości szpitalnej. Żaden zabieg nie jest realizowany w terminie, o którym ten Pan mówi. Jego kwalifikacji nie podważam, ale o co chodzi? Jak nie wiadomo o co chodzi to.... Sami sobie dopowiedzcie. Na pewno jest świetnym ortopedą, zwłaszcza, gdy ta jego świetnośc jest podparta odpowiednimi argumentami... Ehhh...

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałam w swoim krótkim jak dotąd życiu. Przewspaniały lekarz- cierpliwy, doświadczony, kulturalny. Przecudowny człowiek. Wszystko bardzo dobrze tłumaczy, bardzo pomocny, poświęca swój czas. Dba o pacjenta, jakby to był ktoś z jego rodziny.

Po przejściach- dość niemiłych z poprzednimi lekarzami byłam załamana! zwichnęłam rzepkę przy czym zerwały mi się troczki. W Luxmedzie trafiłam na p. Gózda- operacje ustalił mi zaraz po kilku dniach, tak bym czekała 3miesiące!!! po operacji miła opieka, serdeczność.. :) nawet p. Mirosław zadzwonił potem i pytał o kolano- super lekarz!

Polecam Pana doktora , wyjątkowy fachowiec z bardzo dobrym podejściem do niemowląt, udziela wiele cennych wskazówek młodym rodzicom , wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo uprzejmy.

Lekarz bardzo kompetentny w tym co robi, widać ,że jest lekarzem z powołania i doskonałym profesjonalistą .Nie zawiódł mnie ani razu. Wielkim plusem jest to ,że doktor przyjmuje także dzieci. Posiada doskonałe podejście do pacjentów dorosłych jak i młodszych.

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Badanie przeprowadza szybko i sprawnie-co zwłaszcza maluszkom zapobiega niepotrzebnego stresu.

nigdy w życiu do niego nie pójde! szrpie dziecko a mnie odpychał kiedy je uspokajałam podczas płaczu.dodatkowo umawia sie na konkretny termin a potem nie chce przyjac i zaprasza na następny dzien. mam gdzies takiego lekarza!

Byłam z córka. Zbadał w 30 sekund i przez 5 minut opowiadał co może być. Okazało się że może być wszystko. Starał się, był uprzejmy, ale jakoś nie do końca mi wszystko wyjaśnił. Może nie wiedział, ale mógł to po prostu powiedzieć. Nie miałabym pretensji.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57
20-470 Lublin
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin
Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin