lekarz Mirosław Greczka

Doktora Greczkę polecam z całego serca!! Widać, że praca ta sprawia mu wielką radość, a nie jest przykrym obowiązkiem. Bije od niego ciepło, a podczas wizyty w gabinecie nie czuje się skrępowania, które często kojarzone jest z wizytami u lekarzy. Pan doktor podchodzi do pacjenta z uprzejmością i wszystko cierpliwie tłumaczy, odpowiada na dręczące pacjenta pytania. Zdecydowanie znalazłam idealnego internistę!!

Wyjątkowy, bardzo kompetentny, kulturalny i inteligentny lekarz. Zdiagnozował u mnie chorobę, której nie potrafiono

Najlepszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłem. Leczyłem się wcześniej u kilku internistów i zawsze były jakieś problemy- albo nieskuteczne leczenie, albo mało sympatyczny lekarz dla którego byłem problemem zamiast pacjentem. Tutaj zupełnie inaczej - chętnie tłumaczy skąd pojawiła się choroba, jak ją leczyć, dlaczego w ten a nie inny sposób, ile będzie trwało leczenie itp. itd. Z całego serca polecam dr Greczkę

Z całego serca polecam dr Greczkę

Najlepszy lekarz pierwszego kontaktu, a byłam już u naprawdę wielu. Doktor bardzo rzetelnie tłumaczy wszystko i co najważniejsze nawet w najtrudniejszych momentach podnosi na duchu, bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta. Z calego serca polecam dr Greczkę

Jest to mój lekarz od 12 lat i w każdej dolegliwości się sprawdził. Godny polecenia i kompetentny człowiek.

Ja nie polecam - arogancki, że aż momentami bezczelny, pewnie wychodzi z założenia, że 'głupim' pacjentom nie będzie tłumaczył czegokolwiek i najlepiej to mu nie zawracać głowy swoimi dolegliwościami, które potrafi wprost wyśmiać. Typ który uważa, że jest tam po to, żeby siedzieć i pachnieć i brać kasę z NFZ, byle tylko mu ci 'głupi' pacjenci nie przeszkadzali. Zdecydowanie odradzam.