lekarz Mirosław Grotowski

Miły i kompetentny lekarz, który potrafi skutecznie pomóc mnie i całej mojej rodzinie. Nie znam lepszego lekarza.

Nie znam lepszego lekarza.

Pan Doktor bardzo mi pomógł i wyprowadził z choroby, gdy wszystko inne zawiodło. Nie znam lepszego lekarza. Jest miły i kompetentny.

Nie polecam tego lekarza, jest arogancki i zachowuje się jak pan i władca w takiej małej mieścinie jak Iłowa, potrzebowałem zaświadczenie do Policji że jestem zdolny do przystąpienia do testu sprawności fizycznej. Pan MG oznajmił mi ze to kosztuje 20zł, jestem ciekawy co na to izba lekarska i urząd skarbowy!!! te same zaświadczenie u Pani Dr Falandysz jest za darmo!!! jestem ciekawy ile osób tak naciągnął- biedny i mało zarabiający lekarz pan MG.

Godny polecenia, bardzo życzliwy, z empatycznym podejściem do pacjenta.

Godny polecenia, bardzo życzliwy, z empatycznym podejściem do pacjenta.

zdecydowanie nie polecam tego lekarza ! jest niemily, jego "zarty" sa beznadziejne i zalosne. samo nastawienie do pacjenta oburza gdyz polgodzinne spoznienie u Pana doktora jest norma. nie potrafi dobrze rozeznac przypadku, a o skierowanie do specjalisty trzeba prosic sie miesiacami gdy bol jest juz nie do wytrzymania a porady Pana Grotowskiego nie nadaja sie do niczego. moze gdybym dostala jakie pol roku wczesniej to skierowanie, nie mialabym teraz takich problemow......

Pełen profesionalizm , jednym słowy marnuje się na prowincji ale dzięki niemu pacjenci mają dobrego , miłego profesionalnego lekarza rodzinnego

lekarz który zna się na rzeczy , osoba dla której ważne jest zdrowie pacjenta jego diagnozy są trafne i perfekcyjne pełen profesjonalizm , jako lekarz rodzinny polecam jak najbardziej w moim przekonaniu bardzo dobry lekarz

miły.można o wszystko zapytać.w razie potrzeby kieruje do odpowiednich specjalibtow.nigdy nie odmawia pomocy.dobry jako lekarz rodzinny.godny zaufania.