dr Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy

Lekarz jakiego ze świecą szukać! Syn trafił na oddział chirurgii prosto ze zgrupowania piłkarskiego. Ręka złamana w dwóch miejscach z przemieszczeniem. Lekarz zadzwonił do nas i osobiście wytłumaczył diagnozę oraz poszczególne kroki operacji i dalszego postępowania (my jechaliśmy z innego miasta, więc byliśmy przez kilka godzin w dużym stresie). W tym czasie Pan doktor zajął się naszym synem, wytłumaczył potrzebę operacji, uspokoił go. Sam zabieg przebiegł ekspresowo i bez komplikacji. Mimo skomplikowanego złamania, czułam, że syn był w dobrych rękach i dzięki temu stres był minimalny. Bardzo dziękujemy Panie doktorze! Rodzice Frania z Wrocławia

Z Panem Doktorem spotkałysmy się w przykrych dla nas okolicznościach. Po wypadku na koniu córka połamała łokieć. Od razu w szpitalu w Bielsku trafiłyśmy.pod opiekę Doktora Harężlaka. Od pierwszej chwili czułam,że jesteśmy w dobrych rękach. Doktor wytłumaczył dokładnie plan działania,odpowiadał cierpliwie na wszystkie pytania, łokieć zoperował bardzo profesjonalnie,dzięki temu córka wróciła do pełnej sprawności. Każda kontrola przebiega sprawnie. Jestem.pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu oraz uprzejmości i cierpliwości Pana Doktora. Dziękujemy za wszystko. Lili z mamą

Godny polecenia lekarz. Świetny specjalista, miły człowiek. Już kilkakrotnie nam pomagał i zawsze był niezawodny. Polecam!!!

Godny polecenia lekarz. Świetny specjalista, miły człowiek.
Już kilkakrotnie nam pomagał i zawsze był niezawodny. Polecam!!!

Do doktora trafiliam z torbielem sutka u rocznego synka. Od razu obdarzyłam Go ogromnym zaufaniem i sympatią. Bardzo spokojny z odpowiednim podejściem do dziecka. Po kilkumiesięcznej obserwacji doktor wykonał zabieg usunięcia torbiela. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona cała organizacja leczenia. Bardzo dziękujemy Karina - mama Marcelka

Bardzo dziękujemy
Karina - mama Marcelka

Bardzo dobry lekarz z powołania. Zawsze miał czas porozmawiać.Opanowany. Ma podejście do dziecka. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Szew po operacji praktycznie nie widoczny. Polecam

Byliśmy dziś z Synkiem na Izbie Przyjęć w Bielsku, trafiliśmy na pana doktora . Pan doktor przemiły , pomimo tego, że Synek ryczał na cały szpital Pan doktor robił co należy , nie krzyczał , nie denerwował się, był bardzo opanowany . Wytłumaczył mi wszystko jak dalej postępować z paluszkiem u Synka . Pan doktor na medal. Pozdrawiam .

profesjonalne podejscie do pacjenta, dokładne wytłumaczenie leczenia, bardzo miła atmosfera, Polecam

Polecam

Jedyne co mogę powiedzieć to: DZIĘKUJEMY! Naszego synka badało w szpitalu dwóch lekarzy, którzy stwierdzili bez żadnych badań, że nasz synek ma przesiloną ręke i odeslali nas do domu, po czym po 12h przyjechaliśmy znowu z małym, ktory już gorączkował i rączka byla obrzeknieta. Dobrze, że trafiliśmy na Pana Doktora, który zalecił zrobienie wszystkich badań! Okazało się, że to był Meningokok. Gdyby nie wiedza Pana Doktora i szybka reakcja nie chcę myśleć co by się wydarzyło. Dziekujemy!

Wspaniały lekarz. Prowadził moja 14 m. córeczkę ze złamaniem. Zawsze miał czas porozmawiać opanowany kultura osobista na najwyższym poziomie. Nie wyobrażam sobie leczyć dziecka już u innego chirurga (a paru przeszlismy). Naprawdę cudowny człowiek!!!

Wspaniały lekarz!!! Ma ogromną wiedzę i bije od niego ciepło oraz fachowe podejście do małego jak i dużego pacjenta. Miałem okazję leczyć się u doktora Harężlaka przed i po operacji i uważam, że niejeden lekarz powinien uczyć się od doktora jak podchodzić do pacjenta. Smutne jest to, że za kilka miesięcy będę miał 18 lat i nie wiem czy uda mi się (w razie potrzeby) trafić na lekarza z taką wiedzą i z takim podejściem do pacjenta. Jeszcze raz, dziękuję panie doktorze!!!

Jeszcze raz, dziękuję panie doktorze!!!