dr Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy

Wspaniały lekarz!!! Ma ogromną wiedzę i bije od niego ciepło oraz fachowe podejście do małego jak i dużego pacjenta. Miałem okazję leczyć się u doktora Harężlaka przed i po operacji i uważam, że niejeden lekarz powinien uczyć się od doktora jak podchodzić do pacjenta. Smutne jest to, że za kilka miesięcy będę miał 18 lat i nie wiem czy uda mi się (w razie potrzeby) trafić na lekarza z taką wiedzą i z takim podejściem do pacjenta. Jeszcze raz, dziękuję panie doktorze!!!

Jeszcze raz, dziękuję panie doktorze!!!

Wspaniały lekarz. Prowadził moja 14 m. córeczkę ze złamaniem. Zawsze miał czas porozmawiać opanowany kultura osobista na najwyższym poziomie. Nie wyobrażam sobie leczyć dziecka już u innego chirurga (a paru przeszlismy). Naprawdę cudowny człowiek!!!

swietny specjalista,w 100 % moge z czystym sumieniem plecic wszystkim,w pelni uzyskalam odpowiedz na wszystkie moje watpliwosci,nie spotkalam sie jeszcze z tak dobrym lekarzem, w 100% oddany calej sytuacji,personel rowniez swietny pozdrawiam Pania Anie i Pania Irenke?z tego co pamietam bardzo bardzo bardzo dziekuje Panie Doktorze moje dziecko czuje sie dobrze ,przyjedziemy sciagac gipsik

Brak kompetencji. Cóż z tego że lekarz miły jak brak mu doświadczenia. Źle leczył nasze maleństwo przez 2 miesiące. Potem kiedy zmieniliśmy kompetentnego lekarza okazało się, iż dziecko nosi złe szelki, które po prostu nie miały szans działać i dlatego nie było poprawy. Pan dr powinien się doszkolić bądź douczyć, bo jego obecny poziom kompetencji pozostawia wiele do życzenia. Trafiliśmy do niego bo znaleźliśmy dobre opinie na jego temat, ale piszą je chyba ludzie którzy nie mieli żadnego problemu tylko byli u Pana dr na zwykłym usg. Dobrze że postanowiliśmy się skonsultować jeszcze z innym specjalistą, bo kto wie jak skończyłoby się to "leczenie" Pana dr..... Strach powierzyć dziecko w takie ręce.

Człowiek, od którego bije dobro i ciepło. Fachowy, cierpliwy. Jeden z najlepszych z jakimi miałam do czynienia - moja córka bardzo go polubiła :) Godny polecenia.

Lekarz idealny, dokładny i oddany pracy. Wkłada dużo serca w to co robi skupia się na każdym pacjencie potrafi dokładnie wszystko objaśnić, co tu dużo pisać odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Lekarz z powołania pracuje dla dzieci nie dla pieniędzy!!! a co najważniejsze kompetentny POLECAM

Wspaniały lekarz z podejściem do dzieci, cierpliwy, spokojny. Wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca czas. Widać powołanie. Oby wiecej takich lekarzy.

Bardzo dobry lekarz,. Choć bóle ustąpiły, zatrzymał dziecko na obserwacji, zlecił badania i okazało się, że operacja i tak jest konieczna. Nie zignorował sytuacji, był przemiły, spokojny i wszystko tłumaczył. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Cóż więcej można dodać, chyba wszystko już jest w komentarzach ,naprawdę cudowny człowiek i lekarz .Gdyby jeszcze coś się przytrafiło to tylko do dr. Harężlaka .Dziękujemy za wszystko doktorze .Pozdrawia Wiktoria bez wyrostka 😊

Wspaniały lekarz i człowiek: kontaktowy, uprzejmy, dokładnie wyjaśni, odpowie na pytania, miły, kompetentny. Z doktora bije spokój. Bardzo "ludzki". Nigdy nie spotkałam podobnego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Bielsko-Biała"?

Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24

dr