Rewelacja! Polecam szczerze.Szkoda tylko, że tak mało jest profesjonalistów wśród dentystów jak Pan Mirek.

Chodzę do Hejnickiego już od jakiegoś czasu, jednak na pozytywną opinię jego pracy i gabinetu zdecydowałem się dopiero teraz.W ostatnim czasie zaszły tam bardzo pozytywne zmiany doktor poświęca więcej czasu i uwagi pacjentowi jest częściej uśmiechnięty i bardzo miły czyżby za sprawą nowej przesympatycznej i bardzo kompetentnej asystentki, która zawsze jest uśmiechnięta.Odnoszę wrażenie że w gabinecie rozumieją się bez słów tworzą świetny zespół i atmosferę, pacjent czuje się tam bezpieczny i wraca z ochotą.Polecam ten profesjonalny gabinet warto tam się leczyć.

Solidny fachowiec. Dziś rwałem u niego 8kę. Mimo iż bałem sie niemiłosiernie dokonał ekstrakcji w kilka sekund bez bólu. Jestem w pełni usatysfakcjonowany. Gość zna się na rzeczy i o to chodzi. Ja stawiam na niego i POLECAM!!!

Wypunktuje dla ulatwienia: 1. "Czy spełnił moje oczekiwania?" - tzn. zeby wyleczyc zeba? tak, a czy spelnil oczekiwania jako dentysta? zdecydowanie nie 2. "Czy jest kompetentny" - zakres uslug sprawia wrazenie ze tak, ale wole dalej nie probowac 3. "Czy jest uprzejmy?" jak kazdy lekarz na prywatnej wizycie 4. "Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu?" w moim przypadku nie, odrazu po skonczonej "robocie" polecial wpisywac sobie i przeliczac... wiadomo co - naleznosc :/ nie zapytal czy ok 5. "Czy tłumaczy chorobę i metodę leczenia"- zero, slownie ZERO 6. "Czy kompleksowo ...

Wypunktuje dla ulatwienia:
8. "Czy polecił byś tego lekarza znajomemu?" - wrogi owszem

poza tym:
- zero delikatnosci
- pospiech
- drogo (to juz przesada, a w polaczeniu z pkt. wyzej bez komentarza dalszego- wiadomo o co chodzi, ale "nie wiadomo")

do tego cena niemalze 300 za 2 wypelnienia to jakis kosmos, kety to nie krakow czy warszawa... no ale jest na tylu malo lekarzy denstystow ze moga sobie pozwolic?

Moze i ma duze doswiadczenie, specjalizacje i inne cuda, ale rutyna to najgorsze co moze spotkac pacjenta

podsumowujac: DZIEKUJE i nigdy wiecej!

Byłam u tego lekarza po raz pierwszy, wygląda trochę na zatroskanego, smutnego i nie nawiązuję kontaktu z pacjentem ale w sumie nie jest tam po to, aby zawierać przyjaźnie:) w swojej dziedzinie na pewno jest specjalistą, wyrwanie trudno ułożonej ósemki odbyło się bardzo sprawnie i bezboleśnie. Na koniec zostałam miło zaskoczona ponieważ za wykonaną przez lekarza usługę otrzymałam paragon fiskalny! co do tej pory w żadnym gabinecie się nie zdarzyło. Dodatkowo w gabinecie można płacić kartą! Szczerze polecam.

Genialny stomatolog. Bezbolesne wyrwanie zęba mimo stanu zapalnego. Odpowiednia dawka znieczulenia i mistrzowskie umiejętności tego cudownego dentysty sprawiły, że już się nie boję i wiem, że od teraz to już jest stomatolog moich marzeń. Gorąco polecam każdemu, kto panicznie boi się dentysty tak jak ja.

Polecam lekarz godny polecenia , jeżeli chodzi o usuwanie super :)ilość poświęconego czasu jest godna naśladowania

nawt dlutowanie osemek nie bylo problemem, zero bolu, wyrwanie pewna meska reka. nie wyobrazam sobie isc do innego chirurga, bardzo polecam mimo konkretnej ceny:-) poza tym przefajna Pani asystentka:-) tworza bardzo dobry duet:-) napewno tam wroce!

miałam próbę usuwania zęba gdzie indziej po 2 godzinach męczenia udało mi sie zwiać. U dr hejnickiego zapłaciłam za dokończenie dwa razy tyle co w poprzednim gabinecie miało być , ale załatwil sprawe w 5 minut i bezboleśnie. Drugi raz od razu przepłace u niego. Trudno - drogo ale .....

POLECAM! Wiedza i umiejętności - mistrz chirurgii ( mam porównanie z innymi). Za mistrzowskie wykonanie trzeba zapłacić - jest to oczywiste.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Kęty"?

Kęty

" MEDICUS" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne