Wspaniały człowiek i specjalista! Bardzo bałam się ekstrakcji ósemki. Dłutowanie odbyło się bezboleśnie i bezstresowo. Po zaaplikowaniu znieczulenia i odczekaniu ok. 10 minut zanim zacznie działać, sam zabieg trwał dosłownie 5 minut - nawet nie wiem, kiedy ósemka została wyrwana, a Pan Doktor już zakładał szwy. Została mi jeszcze jedna ósemka do pozbycia i wiem, że zrobię to właśnie u Pana Doktora mając pewność, że będę w dobrych rękach. Polecam z całego serca.

Byłam u Pana doktora pierwszy raz . Jestem bardzo zadowolona, być może usługa do najtańszych nie należy ale tak jest u większości stomatologów to: - wyleczylam 2 zęby i to bez znieczulenia - pełen profesjonalizm - bardzo dobrze zorganizowany gabinet - miła asystentka - żaden stomatolog nie poświęcił mi nigdy tyle czasu - nigdy nikt nie był tak delikatny - poczucie humoru Warte swojej ceny!!!! Wrócę na 100%!

- wyleczylam 2 zęby i to bez znieczulenia
- pełen profesjonalizm
- bardzo dobrze zorganizowany gabinet
- miła asystentka
- żaden stomatolog nie poświęcił mi nigdy tyle czasu
- nigdy nikt nie był tak delikatny
- poczucie humoru
Warte swojej ceny!!!!
Wrócę na 100%!

Serdecznie polecam. Usuniecie ósemki trwało może ok minuty. Pan dr z poczuciem humoru. ZERO stresu super atmosfera.

Rewelacja! Polecam szczerze.Szkoda tylko, że tak mało jest profesjonalistów wśród dentystów jak Pan Mirek.

Solidny fachowiec. Dziś rwałem u niego 8kę. Mimo iż bałem sie niemiłosiernie dokonał ekstrakcji w kilka sekund bez bólu. Jestem w pełni usatysfakcjonowany. Gość zna się na rzeczy i o to chodzi. Ja stawiam na niego i POLECAM!!!

Polecam lekarz godny polecenia , jeżeli chodzi o usuwanie super :)ilość poświęconego czasu jest godna naśladowania

Byłam u tego lekarza po raz pierwszy, wygląda trochę na zatroskanego, smutnego i nie nawiązuję kontaktu z pacjentem ale w sumie nie jest tam po to, aby zawierać przyjaźnie:) w swojej dziedzinie na pewno jest specjalistą, wyrwanie trudno ułożonej ósemki odbyło się bardzo sprawnie i bezboleśnie. Na koniec zostałam miło zaskoczona ponieważ za wykonaną przez lekarza usługę otrzymałam paragon fiskalny! co do tej pory w żadnym gabinecie się nie zdarzyło. Dodatkowo w gabinecie można płacić kartą! Szczerze polecam.

nawt dlutowanie osemek nie bylo problemem, zero bolu, wyrwanie pewna meska reka. nie wyobrazam sobie isc do innego chirurga, bardzo polecam mimo konkretnej ceny:-) poza tym przefajna Pani asystentka:-) tworza bardzo dobry duet:-) napewno tam wroce!

Chodzę do Hejnickiego już od jakiegoś czasu, jednak na pozytywną opinię jego pracy i gabinetu zdecydowałem się dopiero teraz.W ostatnim czasie zaszły tam bardzo pozytywne zmiany doktor poświęca więcej czasu i uwagi pacjentowi jest częściej uśmiechnięty i bardzo miły czyżby za sprawą nowej przesympatycznej i bardzo kompetentnej asystentki, która zawsze jest uśmiechnięta.Odnoszę wrażenie że w gabinecie rozumieją się bez słów tworzą świetny zespół i atmosferę, pacjent czuje się tam bezpieczny i wraca z ochotą.Polecam ten profesjonalny gabinet warto tam się leczyć.

Genialny stomatolog. Bezbolesne wyrwanie zęba mimo stanu zapalnego. Odpowiednia dawka znieczulenia i mistrzowskie umiejętności tego cudownego dentysty sprawiły, że już się nie boję i wiem, że od teraz to już jest stomatolog moich marzeń. Gorąco polecam każdemu, kto panicznie boi się dentysty tak jak ja.