Mirosław Jarczyński

2,9
2,9
2,7
2,7

Osobiście nie mam zamiaru nigdy więcej wybrać się do gabinetu Pana doktora i odradzam to każdemu, kto pyta mnie o opinię. Chodziłam na wizyty do Pana Jarczyńskiego, gdy zaszłam w swoją pierwszą ciążę i po zmianie lekarza (już po porodzie) dostrzegam różnicę w postępowaniu z pacjentem. Jako, że była to moja pierwsza ciąża, nie wiedziałam czego się spodziewać i chciałam wiedzieć 'co i jak' dzieje się z moim synkiem. Pan Jarczyński na moje pytania odpowiadał półsłówkami (o ile już zechciał odpowiedzieć), w sposób nieraz nieprzyjemny. Zdarzyła mi się wizyta, po której wyszłam zapłakana, bo Pan doktor miał zły dzień, więc wyżył się na mnie. Najbardziej w pamięć zapadło mi jedno zdanie: 'Jak się Pani chciało pić, to trzeba było w ciążę nie zachodzić!'. I w żadnym wypadku nie chodzi mi tu o alkohol, tylko o zwykłą wodę, a sytuacja polegała na tym, że dostałam dużych obrzęków i ponoć nadmierne spożywanie płynów było tego przyczyną (co później okazało się kompletną bzdurą).

Jestem pacjentką Pana Doktora od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z wizyt. Konkretnie potrafi odpowiedzieć na pytania, bardzo sympatyczny. Polecam

Zdecydownie nie polecam.Byłam u tego pana na USG ciąży ... nie dość,że czekałąm około 30 minut , to po wejściu usłyszałam coś w rodzaju "prosze się szybciej rozbierać, bo nie mam czasu..." .Nie usłyszałam nic na temat mojego dziecka,tylko pretensje ,że dziecko jest zbyt ruchliwe...

Dokładnie potwierdzam całą ostatnią opinię. Widać doktorek szczerzy zęby przez całą wizytę prywatną, a przy wizycie "publicznej" tylko na koniec żeby zatrzeć niemiłe wrażenie. Do tego był tak brutalny, że po zdjęciu (czy raczej wyszarpnięciu) pessaru przez pół dnia mnie wszystko bolało - mimo że do wrażliwych raczej nie należę. No i aspiryna na przeziębienie w trakcie ciąży to delikatnie mówiąc chyba nie jest najlepszy pomysł...Serdecznie ODRADZAM tego szarlatana!

leczyłam się przez długi okres u tego lekarza i (byłam ) jestem zadowolona polecam jak najbardziej!

Bardzo dobry, konkretny lekarz. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Polecam

Zdecydowanie odradzam tego Pana, cechuje go brak profesjonalizmu, rutyniarstwo i kompletny brak zainteresowania problemami pacjenta. Dodatkowo do tego dochodzi chamstwo i przeświadczenie o wyższości nad pacjentem. Bardzo przykro mi to stwierdzić ale błędy które popełnił w moim przypadku nie przystają nawet studentowi pierwszego roku medycyny. Jeszcze raz odradzam !!!