dr Mirosław Jasiński

Neurolog dziecięcy

Nie polecam nikomu tego ,,lekarza,, napisać że nieuprzejmy to jak nic nie napisać. ,,leczył ,,moją córkę ,zero leczenia ,przypisał leki które dostaliśmy w szpitalu i EEG dzienne, na którym nigdy nic nie wychodzi , Nigdy nie pamiętał jaką dawkę leku zaordynował na wcześniejszej wizycie ale do każdego badania ( stukanie młoteczkiem w kolano i drapanie po stopach żądał rozebrania do bielizny ( od 17 -letniej dziewczyny ).-nigdy wcześniej nie spotkałem się z czymś takim W zamian leczenia dostaliśmy wykład o tym jaki to Pan doktor jest mądry bo napisał trzy książki i jego tata również był lekarzem a pacjenci są teraz roszczeniowi i niewdzięczni. na koniec wystawił receptę leku refundowanego przez państwo na 100% odpłatności ,gdy na następnej wizycie zapytałem dlaczego to zrobił stwierdził że się pomylił ( taki specjalista) i mogę go za to zabić... Ten człowiek ma ego ( przerośnięte ) jak stąd do Etiopii a buty i pogardy dla innych ludzi nie nawet nie próbuje ukryć .Dno i metr mułu, jedna gwiazdka tylko dlatego że nie można mniej.

Do dr. Jasińskiego chodzimy z synem 7 lat. Doktor prowadzi go od początku choroby. Właśnie jesteśmy po tylu latach na odstawianiu leku. Muszę przyznać , że Pan doktor jest bardzo kompetentną osobą. Wyprowadził mojego syna z padaczki. Myślę, że w Lublinie jest to jeden z najlepszych lekarzy w swojej dziedzinie..z całego serca polecam.

Pani Doktor....., wspaniały człowiek, o wielkiej wiedzy, specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi, dokładnie wszystko tłumaczy i co najważniejsze bezbłędnie ustawia leczenie. Dziękuję bardzo Panie doktorze za cierpliwość i pomoc w leczeniu mojego syna. Gorąco polecam!!!!!!

Dziękuję bardzo Panie doktorze za cierpliwość i pomoc w leczeniu mojego syna.

Gorąco polecam!!!!!!

Szczerze polecam doktora Jasińskiego ,jest kompetentny ,życzliwy .W przystępny i cierpliwy sposób wytłumaczył mojej 15-letniej córce jej problem zdrowotny ,oraz co powinna , a czego nie wolno jej robić .Doktor w czasie wizyty poświęca tyle czasu ile wymaga sytuacja. Zleca różne badania , aby mieć pewność stawianej diagnozy. Dr Jasiński ,to lekarz z powołania ,ale też dobry człowiek

Bardzo polecam Pana dr. Jasińskiego. Chodzimy już do niego z synem od 9 lat. Jest konkretny, zawsze dokładnie przebada i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

Pan doktor niesamowicie miły, pomocny. Zdiagnozował u mnie chorobę, podjął się leczenia ze skutecznym skutkiem. Polecam

Bardzo polecam Dr Jasińskiego. Leczymy córkę u doktora od 11 lat, w tym czasie nie było żadnych napadów epilepsji. Lekarz konkretny, prawidłowo ustawił leczenie. Rozpoznał też cukrzycę u córki tylko po konsultacji telefonicznej, dlatego w 100% polecam doktora.

Kompetencja, życzliwość i stanowczość to moim zdaniem cechy dobrego lekarza - taki właśnie jest pan Dr Jasiński!

Pan Dr Jasiński to świetny specjalista. Jest kompetentnym lekarzem, który równocześnie potrafi wszystko jasno i zrozumiale dla pacjenta wytłumaczyć. Na przestrzeni lat zawsze mogłam liczyć na jego fachową pomoc i radę. Tym, którzy długo czekają na wizytę u Pana Doktora, mogę jedynie powiedzieć, że warto, gdyż mogą się spodziewać trafnej diagnozy oraz skutecznej terapii.

Pan Doktor jest bardzo dokładny. Skrupulatnie wykonuje badania, jest lekarzem niezmiernie kompetentnym, któremu można i warto zaufać, gdyż wyjątkowo zna się na rzeczy. Wykazuje indywidualne podejście do pacjenta; jest otwarty na rozmowę, zawsze fachowo, lecz przystępnie odpowiada na pytania, wszystko dokładnie tłumaczy i rozwiewa wątpliwości. Przy tym jest człowiekiem bardzo sympatycznym, dzięki czemu wizyta przebiega w miłej atmosferze, a w stosunku do dzieci jest po prostu ciepły i łagodny. Szczerze polecam Doktora Jasińskiego!

Szczerze polecam Doktora Jasińskiego!